Anasayfa /  Foto Galeri

Bankalardan Ramazan Bayramı Müjdesi! 3 ay boyunca...

Ramazan Bayramı’na girmemize çok az bir süre kaldı. Bazı bankalar kredi kampanyalarını tek tek duyurmaya başladı. İşte ramazan bayramı kampanyalarını açıklayan bankalar...

Bankalardan Ramazan Bayramı Müjdesi! 3 ay boyunca... - Sayfa 1

Ramazan Bayramı’na girmemize sayılı günler kala bazı bankalar kredi kampanyalarını tek tek açıklamaya başladı. Kimi banka 3 ay taksit erteleme imkânı sunarken kimisi ise 60 aya varan vade sunuyor.

Bankalardan Ramazan Bayramı Müjdesi! 3 ay boyunca... - Sayfa 2

VAKIFBANK'TAN ÜÇ AY ÖDEMESİZ BAYRAM KREDİSİ 

VakıfBank’ın açıklamasına göre, geleneksel bayram kredisi ile desteklerine bir yenisini ekleyen banka, kredi için aylık yüzde 0.98 faiz oranı uygulayacak ve VakıfBank müşterileri, 3 ay ödemesiz dönemli krediden 60 aya varan vade seçenekleriyle faydalanabilecek.

Bankalardan Ramazan Bayramı Müjdesi! 3 ay boyunca... - Sayfa 3

3 BİN TL'DEN BAŞLIYOR 
Banka müşterileri SMS ile de krediye başvurabilecek. Bu kanaldan başvurularda, “KREDI” “TCKN” “AYLIK GELİR” bilgileri aralarında birer boşluk bırakarak 5724’e SMS gönderilmesi yeterli olacak. 3 bin liradan başlayacak kredi tutarı 125 bin liraya kadar yükseltilebilecek.

Bankalardan Ramazan Bayramı Müjdesi! 3 ay boyunca... - Sayfa 4

ÜST LİMİT 125 BİN TL'YE KADAR 
Açıklamada konuya ilişkin değerlendirmeleri yer alan VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Lütfü Çelebi, her zaman olduğu gibi bu kampanya ile öncelikle ihtiyaç sahiplerine rahat bir nefes aldırmayı hedeflediklerini bildirdi. Çelebi, “Bayrama özel 3 ay ödemesiz, 60 ay vadeli kredimizden ihtiyaç sahibi tüm bireysel segmentli müşterilerimiz faydalanabilecek. Ramazan Bayramı’na özel hazırlanan kredi paketinin üst limiti 125 bin TL olup, aylık yüzde 0.98 gibi piyasa koşullarına göre uygun bir faiz oranı uygulanacak” ifadelerini kullandı.