Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Balkan Ninnisi 10.Bölüm izle | Balkan Ninnisi 10.Bölüm 3. Fragmanı izle

Balkan Ninnisi 10.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Balkan Ninnisi 10.Bölüm 3. Fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Balkan Ninnisi dizisinin yeni bölümü 6 Eylül Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 06 Eylül 2022 20:54

Balkan Ninnisi 10.Bölüm izle | Balkan Ninnisi 10.Bölüm 3. Fragmanı izle

Başrollerinde Emre Bey ve Merih Öztürk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Balkan Ninnisi 10.Bölümde de ekrana kitleyecek

BALKAN NİNNİSİ 10.BÖLÜM İZLE

BALKAN NİNNİSİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Evden kovulan, ormanda kamp yapacak yer ararken kendilerini buldukları köyde, eski defterleri açacak sorunlarla karşılaşan Süleyman, Arif ve Daniel için yaşananları anlatmak oldukça zordur. O köye nasıl düştüklerini, buralarda, düğünde yaşadıkları olayları anlatınca aile fertleri huzursuz olur. Özellikle Neriman ve Elena, Süleyman'ın eski düşmanıyla karşılaştığını öğrenince çok korkar. Geçmişte başından geçenleri hatırlayan ve üzülen Süleyman ise, aynı şeyleri yaşamaktansa Üsküp'u terk etmeye karar verir. Süleyman'ı bu kararından vazgeçirmek için kolları sıvayan Jovanka ve Ertan ise geçmişte yaşananları araştırmaya başlar. Onlar eski defterleri karıştırırken, konaktaki tüm dengeler de alt üst olur.

BALKAN NİNNİSİ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar