Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Baba 16.Bölüm 2. Fragmanı izle | Baba 16.Bölüm izle

Baba 16.Bölüm 2. Fragmanı izle Baba 16.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Baba 16.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Baba dizisinin yeni bölümü 20 Eylül Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Baba 16.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 19 Eylül 2022 21:31

Baba 16.Bölüm 2. Fragmanı izle | Baba 16.Bölüm izle

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Baba 16.Bölümde de ekrana kitleyecek

BABA 16.BÖLÜM İZLE

BABA 16.BÖLÜM İZLE

BABA YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Darmadağın olan Saruhanlı ailesinde art arda yaşanan kayıplar herkesin hayatını değiştirir. Ailenin babası Emin Saruhanlı kaybolur. Bambaşka bir hayatın içine düşen ailenin bütün yükü Kadir'in omuzlarındadır.

Kadir bir yandan içinde oldukları yeni düzende ailesini ayakta tutmaya çalışırken diğer yandan her yerde babasını arar. Emin ise sokaklarda hayatta kalmaya çalışır.

Yeni düşmanlar, yeni mücadeleler, her şeye rağmen filizlenen yeni aşklar, sürprizler, dönüm noktaları… Herkesin büyük sınavlar verdiği bu yepyeni dünyada Saruhanlı ailesi ve İlhan Karaçam için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

BABA SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar