Anasayfa /  Medya /  Dizi

Baba 15.Bölüm izle (Sezon Finali) | Baba 15.Bölüm 2. Fragmanı izle (Sezon Finali)

Baba 15.Bölüm izle (Sezon Finali) Baba 15.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Baba 15.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Baba dizisinin yeni bölümü 31 Mayıs Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Baba 15.Bölüm izle (Sezon Finali)

Abone ol
Abone ol 31 Mayıs 2022 05:17

Baba 15.Bölüm izle (Sezon Finali) | Baba 15.Bölüm 2. Fragmanı izle (Sezon Finali)

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Baba 15.Bölümde sezon finali yapacak

BABA 15.BÖLÜM İZLE (SEZON FİNALİ)

BABA YENİ BÖLÜM ÖZETİ
İlhan, Kadir’den yediği darbeden sonra karşılığını vermek için harekete geçer. Servet karşı karşıya kaldığı gerçeklerden sonra dibe batarken Firuz’la yaptığı işbirliği bütün aileyi tehlikeye atar.

Ailesinin yanına dönen Kadircan, Cansu’yla büyük bir yüzleşme yaşar. Bu yüzleşme onun hayatını tamamen değiştirirken Kadir bütün aileyi toparlamaya çalışır. Büşra, Ferit'in katilini bulmak için Elif’le el ele verir. Yaşar’ın Kadircan’la ilgili verdiği bir karar, Binnur ve Yaşar arasında büyük bir gerilime neden olur. İlhan ve Kadir kozlarını paylaşmak için karşı karşıya gelirken Büşra kendisini çok büyük bir tehlikenin içinde bulur.

BABA SON BÖLÜM İZLE

 

 

Yorumlar