Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Azize 2.Bölüm Fragmanı İzle | Azize 1.Bölüm İzle

Azize 2.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Azize 2.Bölüm Fragmanı yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Azize dizisinin ilk bölümü 26 Kasım Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 20 Kasım 2019 03:52

Azize 2.Bölüm Fragmanı İzle | Azize 1.Bölüm İzle

Başrollerinde Buğra Gülsoy ve Hande Erçel gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Azize 2.Bölümde de ekranlara kitleyecek

AZİZE YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Azize, bir intikam ve aşk hikâyesi… Güçlü bir mafya ailesi olan Alpanlar tarafından ailesi dağıtılmış, hayatı paramparça olmuş bir kız çocuğu; Melek. Şimdiki adıyla Azize... Hayattaki tek varlığı kardeşini koruyabilmek için ayakları üzerinde durmayı başarmış, bütün geçmişini geride bırakıp kendine yeni bir hayat kurmuş güçlü bir kadın artık o. Fakat kardeşine de dokunacak o zalim eller. Yıllar önce annesini ve babasını elinden alan Alpanlar bu kez Azize’nin hayattaki tek varlığı olan Yiğit’e de zarar verecek. İşte o gün yemin edecek Azize; Ona bunu yaşatanlardan hesap soracak. Artık tek bir amacı var hayatta, ailesinin intikamını almak. Amacı uğruna mücadelesini sürdürürken ummadığı bir engelle karşılaşacak fakat… Aşk… Aşkı bulan kendini unuturmuş derler. Azize’nin hayattaki en büyük düşmanı olan Alpanlardan biri, ailenin en zeki, en mert, en yürekli adamı Kartal, Azize’ye aşık olacak. Kartal’ın ailesine benzemediğini gördükçe Azize de düşecek bu aşka… İntikamına giden yolda kendisi ile mücadele etmeye başlayacak Azize. Kardeşine verdiği sözü tutabilecek mi yoksa aşkına teslim mi olacak… Sonunda kim kazanacak… Aşk mı? Yoksa İntikam mı?

AZİZE SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar