Anasayfa /  Medya /  Dizi

Aziz 27.Bölüm izle | Aziz 27.Bölüm Fragmanı izle

Aziz 27.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Aziz 27.Bölüm Fragmanı yayınlandı. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aziz dizisinin yeni bölümü 27 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 27 Mayıs 2022 16:48

Aziz 27.Bölüm izle | Aziz 27.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Damla Sönmez gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aziz 27.Bölümde de nefes kesecek

AZİZ 27.BÖLÜM İZLE 

AZİZ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Pierre’in almış olduğu darbe onun Hatay’daki varlığını tehlikeye sokar. Ancak Pierre, Hatay’dan öylece vazgeçecek değildir.

Kenan’ın dört bir koldan sıkıştırılması onu bir yol ayrımına götürür. Kenan gücünü kaybetmemek adına Aziz’in kimliğini deşifre etmek için büyük bir oyuna girer ve Efnan’ı bu uğurda yem olarak kullanır!

Kenan’ın Efnan üzerinden kurduğu oyun Pierre’in harekete geçmesine ve Aziz’e tuzak kurmasına neden olur. Efnan ise içinde bulunmuş olduğu durumdan kurtulmak isterken yılların üzerini örttüğü büyük bir sırrı öğrenir.

Aziz, Efnan’ın hayatının tehlikeye girişiyle bir yol ayrımına gelir. Efnan’ı kurtarabilmek için önünde iki seçenek vardır ve bu seçeneklerden biri ölüme çıkmaktadır. Aziz, Efnan için ölümü göze alıp sevdiği kadını kurtarabilecek midir?

AZİZ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar