Anasayfa /  Foto Galeri

Ayna solisti Erhan Güleryüz'ün gözlüksüz hali görenleri şoke etti! İşte son hali...

Bir döneme damga vuran Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz, uzun bir aradan sonra Cihangir'de görüntülendi. Yıllar sonra güneş gözlükleri olmadan görüntülenen Erhan Güleryüzü görenler ise tanıyamadı. İşte Erhan Güleryüz'ün şoke eden değişimi...

Ayna solisti Erhan Güleryüz'ün gözlüksüz hali görenleri şoke etti! İşte son hali... - Sayfa 1

Bir döneme damga vuran Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz, uzun bir aradan sonra ortaya çıktı.

Ayna solisti Erhan Güleryüz'ün gözlüksüz hali görenleri şoke etti! İşte son hali... - Sayfa 2

Ayna; Erhan Güleryüz, Cemil Özeren ve Can Güney tarafından 1996'da kuruldu. Aynı yıl Erol Kӧse’nin prodüktӧrlüğünde ilk albümünü piyasaya çıkardı. 'Gittiğin Yağmurla Gel' ile başlayan müzikal yolculuk, 2002'de 'Bostancı Durağı' albümünden sonra bitti.

Ayna solisti Erhan Güleryüz'ün gözlüksüz hali görenleri şoke etti! İşte son hali... - Sayfa 3

Aynı yıl yapımcı Erol Kӧse ile yollar ayrılırken, solistlerden Cemil Özeren de gruba veda etti. Erhan Güleryüz ise 2004 yılında 'Doğum Günü' adlı solo albümüyle kariyerinde yeni bir sayfa açtı. 1996, 1998, 1999 ve 2000 yıllarında Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde 'En İyi Grup Ödülü'nü alan Ayna, Altın Kelebek Ödülü'ne de layık görüldü.

Ayna solisti Erhan Güleryüz'ün gözlüksüz hali görenleri şoke etti! İşte son hali... - Sayfa 4

Büyük başarılara imza atan ünlü müzisyenler, 2007-2012 yılları arasında belli aralıklarla TRT Müzik kanalında yayınlanan 'Aynadan Yansıyanlar' programını yaptı. Ayna'nın kurucularından Cemil Özeren, 20 Kasım 2012 tarihinde siroz hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti.