Anasayfa /  Kültür sanat /  Sinema

Aykut Enişte oyuncuları kim ve konusu ne?

Ünlü komedyen Cem Gelinoğlu'nun başrolde olduğu ve senaryosunu Giray Altınok'un yazdığı Aykut Enişte filmi, izleyiciyle buluşmak üzere. Film, Aykut karakterinin çevresinde gelişen komik olayları konu alıyor. Peki Aykut Enişte filmi konusu nedir? Aykut Enişte oyuncuları kimler?

Abone ol
Abone ol 10 Temmuz 2024 16:35

Yerli komedi filmi olan Aykut Enişte'nin yapımcılığını BKM imzasıyla Necati Akpınar üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Onur Bilgetay oturmaktadır. Peki, Aykut Enişte filminin konusu ne? Aykut Enişte oyuncuları kimler? İşte film hakkında merak edilen sorular ve yanıtları...

AYKUT ENİŞTE FİLMİ KONUSU NE, NEREDE ÇEKİLİYOR?

Aykut Enişte filmi konusu nedir? Aykut Enişte oyuncuları kimler? Çekimleri Yeşilköy Havalimanı, Selimiye gibi İstanbul'un farklı semtlerinde gerçekleştirilen Aykut Enişte filmi, yalnızlığından şikâyetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut'un hikâyesini konu ediyor. Aykut, evlenip yuva kurmanın hayali ile yaşayan genç bir adamdır. Sevgilisi Nurhan ile hayallerini gerçekleştirmeye adım adım yaklaşan Aykut, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Düğüne bir hafta kala dükkânına hırsız giren Aykut, tüm birikimini kaybeder.

Dükkâna hırsızın girmesi, sadece Aykut’un maddi kaybına neden olmaz aynı zamanda başına türlü işler açılmasına da neden olur. Dükkânın zarar tespitini yapmak için sigortadan gelen Gülşah'ın, Aykut’tan küçük bir iyilik istemesi hepsinin hayatının değişmesine neden olur. Kendi hâlinde kimsesiz bir adam olan Aykut, bir anda kendisini iki ailenin damadı olarak bulur. Aykut, içine düştüğü bu karışık durumdan kendisini kurtarmaya çalışacaktır.

AYKUT ENİŞTE OYUNCULARI KİM?

Cem Gelinoğlu - Aykut

Melis Babadağ - Gülşah

Ege Kökenli - Nurhan

Müfit Kayacan - Sadi

Lale Başar - Şule

Ali Erkazan - İhsan

Özlem Çakar - Saniye

Ferdi Sancar - Erdal

Selen Domaç - Dilşah

Mekin Sezer - Mithat

Ecrin Moğultay - Sude

Güven Hokna - Muhteşem

Yorumlar