Anasayfa /  Foto Galeri

Astrologlar en çok aldatan 5 burcu açıkladı! İşte aldatan burçlar...

Aldatmanın her türlüsünü ilişkilerde görebilirsiniz. Sadece gözleriyle etrafı süzen, flörtü bol tutup herkesle konuşan insanlar da aldatmaya dahil olur. Yaşanan bu gönül kaymaları ilişkileri derinden yaralar. Konu aldatmak olunca hayatınızdaki hiç kimseye güvenmemek en doğrusu olabilir. Astrolojide de aldatmaya meyilli burçlar var. En çok aldatan burç hangisidir? diye merak ediyorsanız gelin bunun yanıtına birlikte bakalım.

Astrologlar en çok aldatan 5 burcu açıkladı! İşte aldatan burçlar... - Sayfa 1

Aldatılmak denildiğinde hemen tek gecelik ilişkiler akıllara gelir ancak aldatmak çok çeşitlidir.

Bir bakışa aldanıp gözleriyle aldatan, flörtü bol tutup konuşarak egosunu dolduran, cilvesini eksik etmeyen de hayatındaki insanı aldatabilir. İnsanların karakterleri hakkında ipuçları veren astroloji aldatan burçlar hakkında da en net bilgileri veriyor.

İşte en çok aldatan 5 burç...

Astrologlar en çok aldatan 5 burcu açıkladı! İşte aldatan burçlar... - Sayfa 2

KOÇ BURCU

Koç burcu sosyal ve girişken olur. İkili ilişkilerinde sevdiği insana değer verir ancak başkasına gözü kayması an meselesi olabilir.

Koç burçları, küçük kaçamaklar yapmayı sever. Bundan asla rahatsızlık duymaz. Hatta verilen tepkilere anlam dahi veremez.

Koç’un aldatması yeni bir tür spor deneyimlemek, ansızın yaşadığı bir heyecanla gününü şenlendirmekten öteye geçmez. Koç burcu, aldatmayı bir macera olarak görerek hareket eder.

Astrologlar en çok aldatan 5 burcu açıkladı! İşte aldatan burçlar... - Sayfa 3

İKİZLER BURCU 
Astrolojide en çok aldatan burçlar arasında liste bası olan ikizler burcu, çok flörtözdür. Şeytan tüyüyle gezer, keyfi de yerindeyse bir ona güler, bir diğerine göz süzer. İkizler burcunun bu tavırları onun için adeta bir motivasyon kaynağı olur.

İkizler burcunun ilişkilerinde fazla beklentileri yoktur. Bir anda ilgisi farklı bir yöne doğru gidebilir. İkizler burcu aldatmayı bir oyun olarak görür. Çapkınlığın kitabını yazan ikizler burcu ile birlikte olmak gerçekten zor olabilir.

Astrologlar en çok aldatan 5 burcu açıkladı! İşte aldatan burçlar... - Sayfa 4

AKREP BURCU 
Akrep burcu, astrolojide en tutkulu ve gizemli burç olarak bilinir. Akrep burçları, sessiz ve derinden aldatır. Gizli kapaklı olan her şeye karşı geliştirdiği karşı koyulmaz merak, onu kimselere çaktırmadan gizli fanteziler yaşamaya, tutkularına kapılıp savrulmaya iter.

Akrep burçları merak etmeyi çok sever. Normalde ilişkilerinden çok sadıktır ancak artık partnerine karşı merakı geçtiyse aldatmayı seçebilir. Akrep burçları ayrıca intikam için de aldatabilir.