Anasayfa /  Kültür sanat /  Sinema

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi geliyor !

Ömer Faruk Sorak'ın, yönetmenliğini bu defa İpek Sorak'la birlikte üstlendiği "Aşk Tesadüfleri Sever 2" nin partisinde, filmin başrollerini paylaşan Nesrin Cavadzade ve Yiğit Kirazcı'nın yakınlaşması aşk dedikodularına sebep oldu.

Abone ol
Abone ol 05 Eylül 2019 17:31

Merakla beklenen "Aşk Tesadüfleri Sever 2" filminin Ankara ve İstanbul'da gerçekleşen çekimleri tamamlandı. Film ekibi setin bitişini, çekimlerin bir bölümünün de yapıldığı Beykoz Kundura'da düzenlenen renkli bir partiyle kutladı. Partide ünlü oyuncular Nesrin Cavadzade ve Yiğit Kirazcı'nın yakınlaşması "ikili arasında aşk mı yaşanıyor?" sorularına neden oldu.

DİKKAT ÇEKEN YAKINLAŞMA

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde partneri Yiğit Kirazcı ile başarılı bir performans sergileyen güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, filmin partisinde şıklığıyla da beğeni topladı. Partide Nesrin Cavadzade ve Yiğit Kirazcı'nın partideki bakışmaları da bu durumu doğrular gibi.

AŞK TESADÜFLERİ SEVER'İN PARTİSİ YAPILDI

Tesadüflerle örülü unutulmaz bir aşk hikâyesiyle seyircisiyle buluşmaya hazırlanan "Aşk Tesadüfleri Sever 2"nin başrollerini başarılı oyuncular Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz paylaşıyor. Filmin zengin oyuncu kadrosuna başrollerin yanı sıra Zuhal Olcay, Uğur Polat, Levent Can, Erkan Can, Türkü Turan, Hülya Gülşen Irmak, Eli Mango gibi isimler de yer alıyor.

Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan "Aşk Tesadüfleri Sever 2", geçmişin aşklarını günümüz ilişkileriyle karşılaştırırken seyircisini 1960'lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkaracak. "Aşk Tesadüfleri Sever 2" bir kez daha tesadüflerin aşka hizmet edişini anlatacak.
Yorumlar