Anasayfa /  Medya /  Dizi

Arka Sokaklar 628.Bölüm izle | Arka Sokaklar 628.Bölüm 2. Fragmanı izle

Arka Sokaklar 628.Bölüm izle. Arka Sokaklar 628.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Arka Sokaklar 628.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 20 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Arka Sokaklar 628.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 20 Mayıs 2022 03:51

Arka Sokaklar 628.Bölüm izle | Arka Sokaklar 628.Bölüm 2. Fragmanı izle

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Arka Sokaklar 628.Bölümde de nefes kesecek

ARKA SOKAKLAR 628.BÖLÜM İZLE

ARKA SOAKALAR YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Hüsnü’nün, Rehat’ı vurduğu videodan sonra çaresiz kalan Rıza Baba, Hüsnü’yü tutuklar. Ekibimizin Hüsnü’yü aklamak için tek şansı Rehat’ı sağ salim ele geçirmektir. Bu sırada serbest bırakılan Hadid ve Haşim arasında önemli bir buluşma gerçekleşecektir.

A takımına dahil olan Alper isimli yeni çaylak polis ekibimizi bir hayli şaşırtır. Alper yeni mezundur ve takıma bir türlü ayak uyduramaz. Alper acemiliğiyle ekibimizi zora sokacaktır.

Zerrin, bir tekstil atölyesinde işe başlar. Sonunda iş bulabildiği için çok mutludur, üstelik maaşı da iyidir. Bir ay sonra Zerrin’in ansızın bulunan cesedi ailesini perişan eder. Ekibimiz katilin izini sürerken vaka ummadıkları bir şekilde ilerleyecektir.

ARKA SOKALAR SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar