Anasayfa /  Medya /  Dizi

Arka Sokaklar 611.Bölüm 2. Fragmanı izle | Arka Sokaklar 611.Bölüm izle

Arka Sokaklar 611.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Arka Sokaklar 611.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 21 Ocak Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 19 Ocak 2022 22:14

Arka Sokaklar 611.Bölüm 2. Fragmanı izle | Arka Sokaklar 611.Bölüm izle

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Arka Sokaklar 611.Bölümde de nefes kesecek

ARKA SOSKALAR YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Rıza Babanın durumu merak konusu!

Mesut’un davasında yeni delillerin ortaya çıkması Mesut’un işini zora sokar. Delilleri gönderen kişinin kim olduğu öğrenen Mesut hışımla ortadan kaybolur. Mesut’u arayan ekibimiz gergindir.

Samir’in kaldığı hapishaneden gelen bir haber ekibimizi ve İlyas Albay’ı şoka uğratır. Harekete geçen İlyas Albay kendisini tehlikeli bir konuma sokarken ekibimizi de peşinden sürükler. Uyuşturucu alışverişine devam eden Amerikalıların intikam almak için son bir planı daha vardır.

Veli isimli tekinsiz bir adam, önce kağıtçı Kudret’in eşi Nuran’a, ardından da Kudret’e saldırır. Polislerimiz izini kaybettiren Veli’yi bulmalıdır. Ekibimiz Veli’yi ararken aradaki husumetin sebebini öğrenmeye çalışacaklardır.

ARKAK SOKALAR SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar