Anasayfa /  Kültür sanat /  Sinema

Aras Bulut İynemli, Atatürk'ü canlandıracak!

Aras Bulut İynemli'nin Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracağı filmin yayınlanacağı platform belli oldu. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin'in yer aldığı film, Disney'in dijital yayın platformu Disney Plus'ta yayınlanacak.

Abone ol
Abone ol 28 Aralık 2021 20:36

Son dönemin en iyi oyuncuları arasında gösterilen Aras Bulut İyneml, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracak. İynemli'nin yer alacağı filmin yayınlanacağı platform da belli oldu. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin'in yer aldığı film, Disney'in dijital yayın platformu Disney Plus'ta yayınlanacak.

ÇEKİMLERİ TEMMUZ AYINDA BAŞLAYACAK

Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak çekilecek olan ve şu sıralarda oyuncu kadrosu için çalışmaların yapıldığı filmin çekimlerine önümüzdeki Temmuz ayında başlanması planlanıyor.

NE DEMİŞTİ?

İynemli geçen aylarda proje ile ilgili olarak “Mustafa Kemal Atatürk’ü anlatan bir projemiz olacak. Ben de Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıracağım. Çok heyecanlıyım. Çünkü böyle bir rolü canlandırmak büyük bir onur ve gururdur. Projeyle ilgili çok bilgi veremiyorum. Yapım şirketi zamanı gelince açıklama yapacaktır. Atatürk’ü elimizden geldiğince en iyi şekilde anlatmak tek amacımız” demişti.

Yorumlar