Anasayfa /  Spor

Antrenmana girmek isteyen Balotelli kovulduğunu öğrendi

Brescia geçtiğimiz günlerde Mario Balotelli'nin sözleşmesini feshetmişti. Balotelli bugün her şeyden habersiz kulüp binasına giderek antrenmanlara çıkmaya niyetlendi fakat kovulduğunu öğrendi.

Abone ol
Abone ol 09 Haziran 2020 16:09

Brescia Başkanı Massimo Cellino ile sorunlar yaşayan Mario Balotelli, son antrenmanlara katılmadığı gerekçesiyle takımdan gönderilmişti. Balotelli, hastalığın nedeniyle birkaç gündür ortalarda yoktu ve bu sabah ilk kez görüntülendi.

Gazzetta'da yer alan haberde, sözleşmesinin feshedildiğinden habersiz şekilde sabah 08:40'ta kulüp binasına gelen ve antrenmana katılmayı düşünen Balotelli, başkanın verdiği talimat nedeniyle içeri alınmadığı bildirildi.

Balotelli, dün akşam saat 21:30 sularında kulübe iyileştiğine dair bir belge gönderdiğini fakat bunun işleme bile alınmadığını belirtti. Kulüp binasından çevrilen Balotelli, gazetecilere dönerek "Hadi şimdi de antrenmana gelmek istemediğimi söyleyin. Görüyorsunuz" dedi.

Balotelli, midesindeki rahatsızlık nedeniyle birkaç gündür medyaya ve internete bakamadığını, bu nedenle de sözleşmesinin feshedildiğini bilmediğini söyledi.

Kulüpten gönderilen fesih belgesinin Balotelli'ye ulaşıp ulaşmadığı ise bilinmiyor.

 

Yorumlar