Anasayfa /  Güncel

Antalya'da falezlerde intihar girişimini polisler durdurdu!

ANTALYA'da, ailevi sorunları nedeniyle bunalıma giren H.D., falezlere çıkarak intihar etmek istedi. Aşırı derecede alkollü olan H.D.'nin falezlere çıkmadan önce parkta ateş yaktığı ve cebindeki parayı da ateşe attığı iddia edildi.

Abone ol
Abone ol 12 Temmuz 2019 00:06

ANTALYA Konyaaltı Caddesi Atatürk Parkında meydana gelen olayda; parkta bir süre alkol alan H.D., iddiaya göre, burada ateş yakıp cebinden çıkardığı bir miktar parayı yaktı. Üzerindeki tişörtü de çıkaran H.D., falezlerin kenarına gelerek atlayacağını söyledi.

Antalya'da falezlerde intihar girişimi - Sayfa 2

Durumu fark eden çevredekiler 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak haber verdi. İhbar üzerine olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Antalya'da falezlerde intihar girişimi - Sayfa 3

Olay yerinde, Özel Harekat Şube Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri de hazır bekletildi. Polis ve sağlık ekipleri H.D. ile konuşarak eyleminden vazgeçirmeye çalıştı.

Antalya'da falezlerde intihar girişimi - Sayfa 4

Yerden aldığı cam kırıklarıyla kendisine zarar veren H.D., kimseyi kendisine yaklaştırmadı. Yaklaşık bir saat falezlerin kenarında bekleyen H.D., arkadan yaklaşan polis ekiplerince yakalandı.

Antalya'da falezlerde intihar girişimi - Sayfa 5

Falezlerden uzaklaştırılan H.D., polise direnince kelepçelendi. Olay yerindeki ambulansta tedavisi yapılan H.D., işlemleri için polis merkezine götürüldü.

Antalya'da falezlerde intihar girişimi - Sayfa 6

H.D.'nin ailevi sorunları olduğu, bu nedenle intihar etmek istediği iddia edildi.


Etiketler felezlerde intihar
Yorumlar