Anasayfa /  Medya /  Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 9.Bölüm Ful izle | Alparslan Büyük Selçuklu 10.Bölüm Fragmanı izle

Alparslan Büyük Selçuklu 9.Bölüm TRT 1'de yayınlandıktan sonra internette de yayınlandı. Alparslan Büyük Selçuklu 9.Bölüm Ful izle. Alparslan Büyük Selçuklu 10.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Alparslan Büyük Selçuklu 10.Bölüm Fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümü 24 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Alparslan Büyük Selçuklu 9.Bölüm Ful izle

Abone ol
Abone ol 18 Ocak 2022 01:34

Alparslan Büyük Selçuklu 9.Bölüm Ful izle | Alparslan Büyük Selçuklu 10.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu 10.Bölümde de nefes kesecek

Alparslan Büyük Selçuklu 9.Bölüm Ful izle

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Alparslan’a kurduğu tuzağa kendisi düşen Kekavmenos, hiç hesap etmediği bir durumda kalmıştır. Alparslan’ın panzehir karşılığında istediği şeyleri kabul etmek istemeyen Dukas, Evdokya ve Diyojen başka çareler aramaya başlar.

Nihayet eski gücüne kavuşacak olan Yınal, karargâhı alan Alparslan’ı bertaraf etmek için harekete geçer. İçinde Akça, Akınay ve Gevherin de olduğu kervan karargâha giden yolda Karmatilerin saldırısına uğrar. Alparslan’ın son anda yetiştiği bu saldırının ardında kim vardır? Kekavmenos mu, Bozan mı?

Alparslan’a değil Yınal’a daha yakın olan Göktuğ, Evdokya ile anlaşma yaparak ihanet edecek mi? En yakın adamlarından biri olan Şeddad’ı kaybeden Emir Bozan, Karmati tehlikesine uyanan Selçuklular’a karşı nasıl tedbirler alacak, okları kendinden nasıl uzaklaştıracaktır?

En son obadan ayrılırken helallik isteyip vedalaştığı Akça’nın çarpışma yerinde vurulup düştüğünü gören Alparslan, buna sebep olanların peşine düşecek ve eline geçen ipuçları onu hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze bırakacaktır.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar