Anasayfa /  Medya /  Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 35.Bölümde neler oldu? Alparslan Büyük Selçuklu 35.Bölüm Ful izle

Alparslan Büyük Selçuklu 35.Bölüm TRT 1 ekranlarında 7 Kasım Pazartesi akşamı yayınlandı. Her bölümü ile TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi son bölü ile de izleyiciyi ekrana kitledi. Alparslan Büyük Selçuklu 35.Bölüm TRT 1 ekranlarında yayınlandıktan sonra internette de yayınlandı. Peki Alparslan Büyük Selçuklu 35.BölümDE neler oldu? Alparslan Büyük Selçuklu 35.Bölüm Ful izle

Abone ol
Abone ol 08 Kasım 2022 04:58

Alparslan Büyük Selçuklu 35.Bölüm TRT 1 izleyiciSİNİ ekrana kitledi.

Başrollerinde Barış Arduç, Kayra Zabcı, Fahriye Evcen, Mehmet Özgür, Erdinç Gülener, Barış Bağcı, Sarp Levendoğlu, Öykü Gürman gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı  YAlparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümü TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlendi

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 35.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Alparslan alplarını idamdan kurtarmak için önceki gün asılanlardan birisinin yerine geçmiş ve en kritik anda meydana çıkmıştı. Avar’ın ipini kesmiş, onu ölümden kurtarmıştı. Ama o sırada hastalığı iyice arttı ve Alparslan yere yıkıldı. Alparslan, Grigor’un eline mi düştü? Yoksa yeni bir hamleyle kurtarılacak mı? Avar’ı kurtaran Alparslan Artuk ve Atsız’ı da ipten alabilecek mi? Grigor Süleyman’ı bulduğunda Ani’de değil daha güvenli olacağını düşünerek Sevaste’ye gönderecek, Alpagut bu plana dahil olmaya çalışarak Süleyman’ı esaretten kurtarmak için girişimde bulunacak.

Alpagut Süleyman’ı kurtarmak için her şeyi göze alacak mı? Hacerülesved’in büyük parçasını eline geçiren Büveyhiler, Arslan Besasiri eliyle bunu Fatımî Halifesine gönderecek, İslâm’ın birliğini sağladıklarını iddia edeceklerdir. Abbasî Halifesi ise bu durumu kendi lehlerine çevirmek istemektedir.

Tuğrul ile yaptıkları görüşmede bu görev için Alparslan’ı görevlendirmeye karar verirler. Alparslan hastalığının da şifası için Bağdat’a gidecek hem şifa bulacak hem de Hacerülesved’i Arslan Besasiri’den almaya çalışacaktır. Vaspurakan’da boşluktan yararlanmaya çalışan Arslan Yusuf ihtilal yapma derdindedir. Bu konuda kendisine yardımcı olmak için Buharalı komutanları çağırır. Seferiye bu durumda ne yapacak, babasının yanında mı karşısında mı duracak?

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 35.BÖLÜM FUL İZLE

Yorumlar
Çok Okunanlar