Anasayfa /  Medya /  Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 11.Bölüm 2. Fragmanı izle | Alparslan Büyük Selçuklu 11.Bölüm izle

Alparslan Büyük Selçuklu 11.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümü 31 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 28 Ocak 2022 03:17

Alparslan Büyük Selçuklu 11.Bölüm 2. Fragmanı izle | Alparslan Büyük Selçuklu 11.Bölüm izle

Başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu bu hafta yayınlanacak mı?

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Kurduğu plan ile Kekavmenos ve Akça’yı bir araya getiren Alparslan, gördüğü manzara karşısında şok olmuştu. Akça’nın, Kekavmenos’a “Baba!” hitabını duyan Alparslan şimdi ne yapacak? Alparslan tarafından Kekavmenos ile görülen Akça, bunun açıklamasını nasıl yapacak? Alparslan’a gerçeği mi söyleyecek, yoksa sırrı saklayabilecek mi?

Alparslan’ın bin bir emek ve zahmetle ele geçirdiği karargahı alan Yınal’ın, karargah hakkındaki tasarrufları ne olacak? Yınal’ın hakimiyetindeki karargaha giren Nizamülmülk ve alpların başına ne gelecek?

Karargahı almak için giden Diyojen, büyük bir sürpriz ile karşılaşıp canını son anda kurtarmıştı. Göktuğ’u esir alarak kurtulan Diyojen, Göktuğ’a ne yapacak? Planları suya düşen Bizans’ın karargah için yeni planları ne olacak?

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar