Anasayfa /  Foto Galeri

Alec Baldwin'in yanlışlıkla görüntü yönetmenini öldürdüğü kazayla ilgili ses kaydı ortaya çıktı

Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in yanlışlıkla görüntü yönetmenini öldürdüğü film setinde yaşananlar, dünya kamuoyunun gündemine oturmuştu. Korkunç kazanın tam olarak nasıl gerçekleştiği bilinmezken, olaydan hemen sonra acil durum hattı 911'i arayan bir set çalışanının telefon diyaloğu Amerikan basınında paylaşıldı.

Alec Baldwin'in yanlışlıkla görüntü yönetmenini öldürdüğü kazayla ilgili ses kaydı ortaya çıktı - Sayfa 1

Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in yanlışlıkla görüntü yönetmeni yanlışlıkla Halyna Hutchins'i öldürdüğü film setinde yaşananların tam olarak nasıl gerçekleştiği netlik kazanmazken, olayın hemen ardından acil durum hattı 911'i arayan bir set çalışanının telefon diyaloğu Amerikan basınında paylaşıldı.

Alec Baldwin'in yanlışlıkla görüntü yönetmenini öldürdüğü kazayla ilgili ses kaydı ortaya çıktı - Sayfa 2

Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in Rus isimli filmin setinde kazara görüntü yönetmenini öldürdüğü  yaşananlar, dünya kamuoyunda bomba etkisi yarattı. Korkunç kazanın tam olarak nasıl gerçekleştiği netlik kazanmazken, Oscar'a aday gösterilen dünyaca ünlü oyuncu Alec Baldwin başrolünü üstlendiği "Rust" filminin çekimleri sırasında kurusıkı olduğu iddia edilen tabanca ile görüntü yönetmenini yanlışlıkla öldürmüş ve yönetmeni de yaralamıştı. Dünyanın konuştuğu olayla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.  Alec Baldwin'in katil olduğu kazayla ilgili ses kaydı yayınladı. 

Alec Baldwin'in yanlışlıkla görüntü yönetmenini öldürdüğü kazayla ilgili ses kaydı ortaya çıktı - Sayfa 3

42 yaşındaki görüntü yönetmeni Halyna Hutchins'in hayatını kaybettiği trajik olayın hemen ardından acil durum hattı 911'i arayan bir set çalışanının telefon diyaloğu Amerikan basınında paylaşıldı. Acil tıp hizmeti çalışanı ve set çalışanının konuşmaları ise şöyle;

Alec Baldwin'in yanlışlıkla görüntü yönetmenini öldürdüğü kazayla ilgili ses kaydı ortaya çıktı - Sayfa 4

- Acil Tıp Hizmeti Çalışanı: Acil durumun yaşandığı yer tam olarak neresi?

- Set Çalışanı: Bonanza Creek çiftliğinde, 2 kişi film setinde kurusıkı bir silahla yanlışlıkla vuruldu. Acil yardıma ihtiyacımız var, hadi!

- Acil Tıp Hizmeti Çalışanı: Hatta kalın size yardımı ulaştıracağız. Tamam mı?

- Set Çalışanı: Tamam