Anasayfa /  Foto Galeri

Aile'nin gelecek bölümünden dikkat çeken yeni tanıtım! “Hayat bitti!”

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı ‘Aile’nin yarın akşam ekrana gelecek yeni bölümünden üçüncü tanıtım yayınlandı. Aslan’ın vurulmasının ardından büyük bir yıkım yaşayan Devin, sevdiği adama bunu yapanlardan hesap sormak için harekete geçiyor. Aslan’ın gözlerini açtığı heyecan dolu tanıtımda Devin’in Aslan’ı vuran adama ne yapacağı merak konusu oluyor.

Aile'nin gelecek bölümünden dikkat çeken yeni tanıtım! “Hayat bitti!” - Sayfa 1

Aile'nin gelecek bölümünden dikkat çeken yeni tanıtım! “Hayat bitti!”

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı ‘Aile’nin yarın akşam ekrana gelecek yeni bölümünden üçüncü tanıtım yayınlandı. 

Aile'nin gelecek bölümünden dikkat çeken yeni tanıtım! “Hayat bitti!” - Sayfa 2

Aslan’ın vurulmasının ardından büyük bir yıkım yaşayan Devin, sevdiği adama bunu yapanlardan hesap sormak için harekete geçiyor. Aslan’ın gözlerini açtığı heyecan dolu tanıtımda Devin’in Aslan’ı vuran adama ne yapacağı merak konusu oluyor.  

Aile'nin gelecek bölümünden dikkat çeken yeni tanıtım! “Hayat bitti!” - Sayfa 3

‘Aile’nin özgün senaryosunda Hakan Bonomo imzası yer alırken, yönetmenliğini Ahmet Katıksız ve Gökçen Usta üstleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Selin Şekerci, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik ile usta oyuncular Musa Uzunlar, Levent Ülgen Ayda Aksel, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

 

‘Aile’ yeni bölümüyle Salı saat 20.00’de Show TV’de!