Anasayfa /  Medya

Adem Kara uykusunda mı öldürüldü? Müge Anlı'da akıl almaz cinayet!

2017 yılında Trabzon'un Akçabat ilçesinde öldürülen Adem Kara Müge Anlı programının en gizemli konularından biri oldu. Öldürülüp su kuyusuna atılan Kara'yı Amcaoğlu Hakan mı öldürdü?

Abone ol
Abone ol 22 Şubat 2019 12:06

ATV ekranlarıda yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir cinayetinde sır perdesini aralamaya çalışıyor. Trabzon'un Akçabat ilçesinde meydana gelen cinayette 48 yaşındaki Adem Kara öldürülerek evinin yakınındaki bir su kuyusuna atıldı. Atılan su kuyusunu ise Adem Kara ve amca oğlu Hakan Kara'dan başka kimse bilmediği ortaya çıktı. Peki Adem Kara'yı kim öldürdü? Hakan Kara cinayeti işlemiş olabilir mi? Müge Anlı Hakan Kara'nın çelişkili ifadelerini bir bir açıkladı....

2017 yılında Trabzon'un Akçabat ilçesinde kaybolan Adem Kara 15 gün sonra bir kuyuya atılmış bir halde cesedi bulundu. Adem Kara'nın en yakınındaki kişide amca oğlu Hakan Kara. Hakan Kara'nın çelişkili ifadeleri ise programa damga vurdu.

Müge Anlı Hakan Kara'nın verdiği çelişkili ifadeleri programda bir bir açıkladı. Bir kaç kere ifade veren Hakan beyin tüm ifadelerinde "Adem'in en yakın görüştüğü kişi benim" dediğini ama sonraki ifadelerde ise durumun tam tersi olduğunu ve hiç uyuşmadığını söyledi. Anlı diğer çelişkili ifade de "Odun satmaya gittiler geri geldiler. Sonunda diyorsunuz Adem yürüyerek evine gitti evine girdi mi girmedi mi bilmiyorum. Bir daha hiç haber alamadım. Sonrada diyorsunuz ki Ankara'ya gitmiştir parti toplantısına"

Hakan Kara programda bu iddialara karşı "Adem Kara'nın kongreye Ankara'ya gittiğini biliyordum ama Adem'i en son gördüğüm gün Ankara'ya gideceği gün değildi" açıklamasını yaptı.

Anlı tahtaya çizim yaparak çelişkili açıklamaları anlatmaya devam etti "Size Ankara'ya gideceğini söylemiyor. Evinin balkonunda yanan bir ampulden bahsediliyor. Ve siz o gün ulaşamıyorsunuz ona ve geliyorsunuz balkonda ampul açık... 1 hafta sonra o ampul sönüyor ve siz o zaman gittim baktım eve diyorsunuz..."

Hakan Kara'da Anlı'nın bu iddiasına "Ankara'dan gelmiş olabileceğini düşündüğüm için evine gittim baktım. Çağırdım ama Adem piyasada yok.Ondan sonra endişem artıyor. Ondan sonra avukatla görüşüyorum yüz yüze görüşüyorum telefonla görüşüyorum bu süreç böyle devam ediyor." diye cevap verdi.

Müge Anlı "Adem Kara bulunduğunda üzerinde iç çamaşır var.Ölüm sebebi ise başına sert bir cisimle vurulması. Daha sonrada öldürüp kuyuya atmış. Soruyorlar Hakan'a gömlek ve şortla ne yapardı Adem? Hakan'da uyurdu diyor. Demek ki bu adam uyumaya gitmiş evinde yada Hakan beyin evinde."

Müge Anlı "Adem Kara bulunduğunda üzerinde iç çamaşır var. Ölüm sebebi ise başına sert bir cisimle vurulması. Daha sonrada öldürüp kuyuya atmış. Soruyorlar Hakan'a gömlek ve şortla ne yapardı Adem? Hakan'da uyurdu diyor. Demek ki bu adam uyumaya gitmiş evinde yada Hakan beyin evinde."

Diğer bir iddia ise ölü kaz olayı.İddialara göre ölü kaz asarak cesedin kokusunun yayılmasını önledi. Ölü kaz olayında da Hakan bey çelişkili ifadeler verdi. Müge Anlı "Bir arkadaş sizden kaz tüyü istemiş. Kaz tüylerinin o an koparılması lazım yoksa hiç bir şeye yaramaz." açıklaması karşında Hakan bey o an fırsat bulamadığını ve kazı oraya astığını unuttuğunun söyledi.

Hakan Kara için diğer bir iddia ise Adem Kara kaybolduktan sonra keçilerini satıp parasını aldığı. Keçilerini alan Osman Özdemir "Adem beyi kaybolmadan 15 gün önce gördüm. Odun getirdi bana. Bir kaç kere aradım odunların parasını vermek için telefonlara cevap vermedi. Bir kaç gün sonra Hakan hoca geldi odunların parasını söyledim oda beraber yaptık biz onla odunları dedi.O parayı sen bana ver dedi ben ona parayı göndereceğim para lazım ona dedi ve parasını verdim. Odunlardan önce Adem gelmiş keçileri satmamıştı bana.Sonrada Hakan geldi keçileri al kes dedi. Bende aldım parasını Hakan'a verdim" dedi.

İddiaların ardı arkası kesilmiyor ve Müge Anlı dahil herkesi çileden çıkartan olaylar zincirinin düğüm noktası ise Hakan Kara gözüküyor. Hakan Kara ise bütün bu iddialara rağmen bu gün canlı yayına katılmama kararı aldı.


Yorumlar