Anasayfa /  Medya

Acun Ilıcalı ve Mert Öcal arasında tansiyon yükseldi!

Survivor All Star 2021 yarışmacılarından Mert Öcal sürgün adasına gönderilince isyan etti. Mert'in o sözlerine Acun Ilıcalı'dan yanıt gecikmedi.

Abone ol
Abone ol 01 Şubat 2022 11:20

Mert Öcal sürgün adasına yeniden gidince sinirlerine hakim olamadı, yaptığı açıklamada, "Bir şey diyeceğim biz nasıl performans göstereceğiz. 4 gün sürgün adasında kalıyoruz, biz bir türlü performans birincisi olamıyoruz. Survivor yapmaya geldik, sürgün adasında takılıyoruz.

Bu sistem adil bir sistem gibi gelmedi kendi açımdan. Söyleyecek bir şeyim yok. Sistem açıkçası bana uygun sistem değil. Sürgün adası olduğunu bilseydim daha farklı bakardım. Bu gece düşüneceğim yarın akıbetimle ilgili karar vereceğim." ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı rest çekti!

Mert Öcal'a yanıt veren Acun Ilıcalı, "Ben sana bir soru soracağım şimdi. Sen dün garip bir şey söyledin, Sude çok kötü hissederse ayrılabilirim dedin. Bir gün o sebep çıkıyor bir gün bu sebep çıkıyor zaten. Sen belki mental olarak All Star'a hazır olmamış olabilirsin.

Ben bu sene tamamen şu açıdan bakıyorum oraya: Benim için en dirençli, en kuvvetli isim All Star'da ileriye doğru yürümeli. Senin dün ve bugünkü konuşmalarından anladığım tek bir şey var son derece kafan karışmış. Tek başına bu sistem böyle olmamalı diyorsun" sözlerine yer verdi.

 

Yorumlar