Anasayfa /  Foto Galeri

20 yıl önceden bildiler! ABD'deki Biden ve Harris'in yemin törenine Simpsonlar damga vurdu!

ABD'de yayınlanan ve dünyadaki bazı gelişmeleri çok önceden tahmin etmesiyle nam salan The Simpsons çizgi dizisinin, ABD Başkanı Joe Biden'ın yardımcısı Kamala Harris'in yemin töreninde giydiği kıyafetleri de bildiği öne sürüldü.

20 yıl önceden bildiler! ABD'deki Biden ve Harris'in yemin törenine Simpsonlar damga vurdu! - Sayfa 1

Super Bowl'un galibinden Trump'ın başkanlığından onlarca yıl önce bahsetmeye kadar, The Simpsons'ın gelecekteki olayları tahmin etme konusunda esrarengiz bir hüneri var.

20 yıl önceden bildiler! ABD'deki Biden ve Harris'in yemin törenine Simpsonlar damga vurdu! - Sayfa 2

İNANILMAZ BENZERLİK
ABD Başkanı Joe Biden ve Başkan Yardımcısı Kamala Harris'in yemin törenini izleyen Twitter kullanıcıları, tören sırasında Harris'in giydiği kıyafet ile Lisa Simpson tarafından The Simpson'ın "Bart to the Future" bölümünde giyilen kıyafet arasındaki benzerliği anında fark ettiler.

20 yıl önceden bildiler! ABD'deki Biden ve Harris'in yemin törenine Simpsonlar damga vurdu! - Sayfa 3

AYNI KIYAFETLER 
Amerikan animasyon televizyon sitcomu Simpsons'ın on birinci sezonunun on yedinci bölümü olan ve ilk olarak 19 Mart 2000'de Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Fox ağında yayınlanan "Bart to the Future", Lisa Simpson'ı Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak tasvir ediyor. Bu bölümde, Lisa boynunda bir dizi beyaz inci bulunan mor bir pantolon giyiyor.

20 yıl önceden bildiler! ABD'deki Biden ve Harris'in yemin törenine Simpsonlar damga vurdu! - Sayfa 4

HARRIS DE BENZER BİR KOMBİNASYON GİYDİ 
Başkan Yardımcısı olarak yemin ederken Kamala Harris, Lisa'ya çok benzer bir mor tonunda bir ceket ve elbise kombinasyonu giydi ve hatta görünüşü tamamlamak için basit bir güçlü inci taktı.