Anasayfa /  Foto Galeri

2024 Oscar Ödülleri gecesinde, bu yılın saç trendleri arasında doğallık ve zarafet öne çıktı

Geçtiğimiz günlerde Los Angeles'ta düzenlenen 2024 Oscar Ödülleri, sadece film endüstrisinin en prestijli ödüllerini kutlamakla kalmadı, aynı zamanda muhteşem saç ve makyaj trendleriyle de dikkatleri çekti. Kırmızı halıda Hollywood'un en sevilen yıldızlarının, göz kamaştırıcı saç ve makyaj stillerini saç tasarımcısı Erkan Uzelli yorumladı

2024 Oscar Ödülleri gecesinde, bu yılın saç trendleri arasında doğallık ve zarafet öne çıktı - Sayfa 1

2024 Oscar Ödülleri gecesinde, bu yılın saç trendleri arasında doğallık ve zarafet öne çıktı

Geçtiğimiz günlerde Los Angeles'ta düzenlenen 2024 Oscar Ödülleri, sadece film endüstrisinin en prestijli ödüllerini kutlamakla kalmadı, aynı zamanda muhteşem saç ve makyaj trendleriyle de dikkatleri çekti. Kırmızı halıda Hollywood'un en sevilen yıldızlarının, göz kamaştırıcı saç ve makyaj stillerini yorumlayan saç tasarımcısı Erkan Uzelli, ‘‘Kırmızı halıda yıldızların kendilerine özgü tarzlarını ortaya koymalarını görmek, beni gerçekten heyecanlandırdı. Son derece doğal görünümün ön planda olduğu bu gece, herkesin benzersiz güzelliğini öne çıkardı.’’ dedi.

2024 Oscar Ödülleri gecesinde, bu yılın saç trendleri arasında doğallık ve zarafet öne çıktı - Sayfa 2

2024 Oscar Ödülleri gecesinde, bu yılın saç trendleri arasında doğallık ve zarafet öne çıktı. Yumuşak dalgalar, zarif topuzlar ve cesur kesimler, ünlülerin tercih ettiği saç modelleri arasında yer aldı. 

2024 Oscar Ödülleri gecesinde, bu yılın saç trendleri arasında doğallık ve zarafet öne çıktı - Sayfa 3

Kırmızı halıda her bir yıldızın kendi tarzını yansıttığı gözlerden kaçmadığını belirten Saç Tasarımcısı Erkan Uzelli, ‘‘Zarif dalgalarıyla adeta bir prenses gibi görünen bazı ünlüler, sadelikten vazgeçmedi. 

2024 Oscar Ödülleri gecesinde, bu yılın saç trendleri arasında doğallık ve zarafet öne çıktı - Sayfa 4

Saç stillerindeki minimalizm ve çabasızlık, yıldızların kişisel tarzlarını vurgulamak adına tercih edilen bir yaklaşım oldu.’’  ifadelerini kullandı.