Anasayfa /  Güncel

109. Dönem Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? (2024 ÖGG)

106. Temel Eğitim ve 85. Yenileme Eğitimi Sınavı (ÖGG), 29 Haziran'da binlerce adayın katılımıyla tamamlandı. Sınavın ardından, ÖGG soru ve cevap anahtarının yayımlanacağı tarih merak konusu oldu. ÖGG sonuçları Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) sitesi üzerinden sorgulanabilecek. İşte 109. Dönem Özel Güvenlik sınavı soru cevapları ve sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih...

Abone ol
Abone ol 30 Haziran 2024 14:56

ÖGG sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş başladı. 109. Temel Eğitim ve 85. Yenileme Eğitimi Sınavı (ÖGG) sınavı soru - cevap anahtarının yayımlanmasının ardından adaylar, doğru ve yanlışlarını kontrol edebilecek. Peki, "109. Dönem Özel Güvenlik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? 2024 ÖGG soru ve cevapları yayımlandı mı?" İşte Özel Güvenlik sınav sonuçları ve soru cevap anahtarına ilişkin tüm detaylar...

ÖGG SORULARI VE CEVAPLARI NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

Takvimde, ÖGG sınav sorularının ve cevap anahtarlarının yayınlanmasının planlandığı tarih 2 Temmuz 2024 olarak belirlendi.

Özel güvenlik sınavı A ve B soru kitapçıkları ve cevap anahtarları 'www.egm.gov.tr/ozelguvenlik' internet sitesi üzerinden görüntülenebilecek.

ÖZEL GÜVENLİK SINAVI SORU VE CEVAP ANAHTARI GÖRÜNTÜLEME EKRANI

ÖGG SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

109. dönem Özel Güvenlik (ÖGG) sınavı sonuçları, 12 Temmuz 2024 tarihinde açıklanacak.

ÖGG SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLECEK?

Adaylar T.C. kimlik numarası, sınav adı ve güvenlik kodu bölümlerini doldurarak katıladıkları sınavın sonuçlarını öğrenebilirler.

Yapılan sınavla ilgili sınav soruları, cevap anahtarları, sınav sonucu, itiraz sonuçları ve sınavla ilgili talimatlar Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığının “www.egm.gov.tr/ozelguvenlik” web sitesinde ilan edilecek.

Yorumlar