Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Zalim İstanbul 1.Bölüm 3. Fragmanı İzle | Zalim İstanbul 1.Bölüm İzle

Zalim İstanbul 1.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Zalim İstanbul 1.Bölüm 3. Fragmanı yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Zalim İstanbul dizisinin ilk bölümü 1 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 28 Mart 2019 01:59

Zalim İstanbul 1.Bölüm 3. Fragmanı İzle | Zalim İstanbul 1.Bölüm İzle

Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı  Zalim İstanbul 1.Bölümde izleyicisi ile buluşacakZALİM İSTANBUL YENİ BÖLÜM ÖZETİ


Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir!

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜM İZLE

Zalim İstanbul 1.Bölüm 2. Fragmanı İzle | Zalim İstanbul 1.Bölüm İzle

Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Zalim İstanbul 1.Bölümde izleyici ile buluşacakZALİM İSTANBUL İLK BÖLÜM ÖZETİ


Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir!

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜM İZLE

Zalim İstanbul 1.Bölüm Fragmanı İzle | Zalim İstanbul 1.Bölüm İzle

Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Zalim İstanbul 1.Bölümde izleyicisi ile buluşacakİLK  BÖLÜM ÖZETİ


Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir!

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜM İZLE

Zalim İstanbul dizisinin Oyuncuları kimler? Zalim İstanbul dizisinin konusu nedir?

Daha önce ismi Artvinli olarak açıklanan Avşar Filmin yeni dizisinin ismi Zalim İstanbul oldu. Avşar filmin yapımcılığını üstleneceği Zalim İstanbul dizisinin çekimlerine ise 11 şubatta Antakya’da başladı

Zalim İstanbul dizisinin senaristliğini son olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin de senaristliğini üstlenen ünlü senarist Sırma Yanık üstlenirken  daha önce Paramparça dizisinin yönetmenliğini üstlenen Cevdet Mercan ise dizide yönetmen olarak görev yapacak. Zalim İstanbul dizisinin mart 2019 da Kanal D ekranlarda izleyicisi karşısına çıkacağı konuluyor.  

Zalim İstanbul Dizisi Konusu

Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir slagonu ile yayın hayatına başlayacak Zalim İstanbul dizisinde aslen Artvinli olan zengin iş adamı Agah Karaçay’ın yeğeni Nedim için Artvin’den temiz süt emmiş bir gelin getirmek istemesi ile başlar. Agah Karaçay çok zengindir her türlü imkanı vardır ama yeğeni Nedim tekerlekli sandalyeye mahkumdur. Agah Karaçay’ın güzel eşi Yeliz oldukça havalı bir İstanbul hanım efendisidir. Oğlu Cenk’i yurt dışında okutan Yeliz Agah’ın yeğeni Nedim’i ise evinde görmek istemez. Seher ise çocukları ile Agah beyin boğaza nazır yalısında işe başlar ve çocukları ile yalının müştemilatında yaşamaya başlar

Zalim İstanbul Oyuncu Kadrosu

Fikret Kuşkan (Agah Karaçay)

Fikret Kuşkan Türkiye’nin önde gelen ve en çok tanınan oyuncularından biridir. 22 Nisan 1965’de İstanbul’da dünyaya gelen Fikret 54 yaşındadır. Oyunculuğun yanına profesyonel fotoğrafçıdır. Fikret Kuşkan son olarak Kızlarım İçin dizisinde rol almış ve Yaşar karakterine hayta vermiştir ama dizi tutmamıştır. Özellikle Hanımın Çiftliği dizisinde hayat verdiği Orhan karakteri ile sevilen Fikret Kuşkan Babam ve Oğlum filmi ile ödüller olmuştur. Çifte Saadet dizisi Fikret Kuşkan’ın son dönemlerde dizilerde yakaladığı önemli başarılardan biridir.

Agah bey zengin bir iş adamıdır. Memleketi Artvin’den yıllar önce İstanbul’a beş parasız gelmiş sonradan çalışmış ve çok kazanmıştır. Cenk isminde bir oğlu vardır bir de bakmak zorunda olduğu yeğeni Nedim.

Mine Tugay (Şeniz)

Mine Tugay 40 yaşında olmasına rağmen Türkiye’nin en güzel kadınlarından biridir. Konya doğumlu olan Mine Tugay İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk mezunudur. Mine Tugay son olarak Paramparça dizisinde Asuman karakterine hayat vermiştir. Medcezir dizisinde hayat verdiği Ender karakteri en önemli rolüdür. Zalim İstanbul dizisinde oğlunu oynayan Ozan Dolunay ile Çilek Kokusu dizisinde de beraber rol almıştır.

Şeniz Agah beyin güzeller güzeli eşidir. Agah ile parası için evlenen Şeniz Agah’ın yeğeni Nedim’i evde istemez. Bu nedenle de sürekli arza çıkarır.

Ozan Dolunay (Cenk)

Mehmet Ozan Dolunay 1991 Ankara doğumludur ve 28 yaşının içindedir. Makine mühendisliği okurken oyunculuğa merak salan Mehmet Ozan Dolunay yakışıklılığı ile yapımcıların dikkatini çekmiş ve Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde hayat verdiği Barış karakteri ile ünlü olmuştur. Son dönemde ise Darısı Başımıza, Lise Devriyesi ve Yüksek Sosyete dizilerinde erkek başrol olarak yer almıştır.

Cenk Agah beyin tek oğludur bütün mirasında kardeşi Damla ile varisidir. Cenk yurt dışında eğitim almış ve ülkeye geri dönmüştür. Mert bir adam olan Cenk Amerika’da yaşaması nedeniyle kızlar tarafından havalı ama çok yakışıklı bulunur. Cenk konağın hizmetlisi Seher’in kızına aşık olacaktır.

Berker Güven (Nedim)

Berker Güven 1994 İzmir doğumlu Türk oyunudur. Babam filminde hayat verdiği karakater ile sevilen Berker Güven Vatanım Sensin dizisinde hayat verdiği Aleksi karakteri ile ismini duyurmuş ve dikkat çekmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema bölümü mezunu olan Berker Güven Zalim İstanbul dizisi ile çok büyük bir yükseliş yaşamayı bekliyor. Nedim karakteri Zalim İstanbul dizisinde çok ses getirecek bir karakter olacak.

Nedim Agah beyin yeğenidir. Bir kaza sonrası tekerlekli sandalyeye mahkum kalmıştır. Yengesi Şeniz’in kendisinin istemediğinin farkındadır.

Simay Barlas (Damla)

Simay Barlas’ı biz Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde hayat verdiği Gözde karakteri ile yakından tanıdık. Simay Barlas Zalim İstanbul dizisinde hayat vereceği Damla karakteri ile yeni bir yükseliş yaşamayı ve artık kadın başrol olarak dizilerde yer almayı beklemektedir. 1988 doğumlu olan Simay Barlas şuanda 21 yaşının içindedir. İlk oyunculuk deneyimini ise daha 17 yaşında Paramparça dizisi ile yaşamıştır.

Damla Agah beyin kızıdır. Damla annesi Şeniz’in kopyasıdır. Oldukça havalı bir kızdır. Civan ve Damla arasında bir yakınlaşma olacaktır.

Deniz Uğur (Seher)

Deniz Uğur 1974 Ankara doğumludur ve 46 yaşının içindedir. SAdece dizi oyuncusu olmayan Deniz Uğur aynı zamanda senaryo yazasu ve dublaj sanatçısı olarak da tanınır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Deniz Uğur uzun yıllar Bale ile ilgilenmiştir. Yıldız Kenter ve Haldun Dormen gibi büyük tiyatrolarda görev almıştır. Son olarak İnsanlık Suçu dizisinde Emel karakterine hayat vermiş ama dizi tutmamıştır. Deniz Uğur son dönerlerde Kırgın Çiçekler dizisinde sonradan dahil olmuştur ve diziye çok katkı sağlamıştır. Aşk Zamanı, Umutsuz Ev Kadınları ve Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu dizileri kariyerinin en başarılı dizileridir.

Seher konakta yeni işe başlayan hizmetlidir. Dünyalar güzeli iki kızı bir de oğlu vardır. Seher çocukları ile Agah beyin hizmetine girer ve yalının müştemilatında kalır.

İdris Nebi Taşkan (Civan)

İdris Nebi Taşkan Arkadaşlar İyidir dizisinde hayat verdiği Eren karakteri ile izleyicinin merakını uyandırmış yetenekli bir oyuncudur. Dizinin başladığı dönemlerde Google aramasında ilk sıralarda yer alan yetenekli oyuncu Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile de sadece Türkiye’nin değil dizinin yayınlandığı tüm ülkelerin en çok merak ettiği oyuncuların başında yer almıştır. 1997 İstanbul Beyoğlu doğumlu olan İdris Nebi Taşkan daha 22 yaşında kariyerinin zirvesindedir.

Civan Seher’in oğludur. Fakir ama gururlu bir genç olan Civan ismi kadar civan merttir.

Sera Kutlubey(Cemre)

Sera Kutlubey 1994 İstanbul doğumlu 25 yaşında güzeller güzeli yetenekli bir dizi oyuncusudur. Haliç Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu 2016 yılında yer aldığı Kehribar dizisi ile çok beğenilmiştir. Son olarak ise Kanal D de izlenme rekorları kıran İsimsizler dizisinde Seher karakteri ile yer almıştır. Sera Kutlubey 52 kg ve 167 cm boyundadır.

Cemre Seher’in güzeller güzeli büyük kızıdır. Tahminlerimize göre Cemre’nin gözü havalardadır ve zengin bir koca bulup bu fakir hayatında kurtulmak ister.

Bahar Şahin (Zalim İstanbul Yağmur)

Bahar Şahin 1997 yılının mayıs ayında Artvin’de dünyaya gelmiştir. Zalim İStanbul hikayesinin Artvinde geçmesi Bahar Şahin için de Nostajik olacaktır; zira memleketinin hikayesini anlatan bir dizide yer alacaktır. Son olarak Lise Devriyesi dizisine kadın başrol olarak yer almıştır. Bahar Şahin 2018 de Kayıtdışı dizisinde de başrol de yer alsa da dizi tutmamıştır. O Hayat Benim dizisinde canlandırdığı Müge karakteri ile tanınmıştır.

Ceren Seher’in aklı başında, oturaklı ve akıllı olan küçük kızıdır. Gözü hiç bir zaman yükseklerde olmayan Ceren aşka da kapılarını kapatmıştır.

Ayşen Sezerel (Nermin)

1966 da İstanbul’da dünyaya gelen Ayşen Sezerel şuanda 53 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro mezunlarından olan Ayşen Sezerel son dönemde Umutsuz Ev Kadınları ve Ne Münasebet dizileri ile başarıyı yakalamıştır. Türkiye’nin önde gelen tiyatro oyuncularındandır.  Hayat Sevince Güzel de hayat verdiği Hatice Soylu karakteri de çok sevilmiştir. Zalim İstanbul dizisinde de havalı bir kadına hayat verecektir. 

Gamze Demirbilek (Zalim İstanbul Nurten)

1968 doğumlu olan Gamze Demirbilek Ankara Üniversitesi tiyatro mezunudur. Sob dönemde Siyah Beyaz aşk, Hayat Şarkısı ve Baba Candır gibi çok önemli yapımlarda önemli rollerde yer almıştır. Hayat Şarkısı dizisinde hayat verdiği Hatice karakteri ile çok sevilmiştir.

Neriman Seher’in annesidir. Kızı ve torunları ile Artvin’den İstanbul’a gelir. Zalim İstanbul 1.Bölüm FragmanıZalim İstanbul dizisinden Ayrılan OyuncularZeynep Tuğçe Bayat (Ceren)Zeynep Tuğçe Bayat son olarak Seviyor Sevmiyor dizisinde Buket karakterine hayat vermiş ve oyunculuk becerileri ile çok sevilmiştir. 8 Şubat 1990’da dünyaya gelen güzel oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat aslen Mersinlidir. Üniversite de Hukuk eğitimi alan Zeynep Tuğçe Bayat oyunculuk becerilerinin daha iyi olduğunu fark edince oyunculuk dersleri almış ve ilk olarak reklamlarda yer almıştır. 2007 de Arka Sıradakiler dizisi ile ilk dizi deneyimi yaşayan Zeynep Tuğçe Bayat daha sonra Gönül Çelen dizisinde yer almıştır. Zeynep Tuğçe Bayat oyuncu Cansel Elçin ile sevgilidir bildiğimiz kadarı ile

iOS uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.

Android uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.


Yorumlar