Anasayfa /  Dünya

YouTube yıldızı ve fenomeni tanınmaz halde!

YouTube yıldızı ve blogger Cassidy Valentine, dudak dolgusu yaptırıp ekranda daha güzel görünmek istemişti. Ancak genç kadın için işler hiç umduğu gibi gitmedi.

Abone ol
Abone ol 30 Nisan 2019 23:03

21 yaşındaki fenomen Cassidy Valentine, kanalında yaklaşık 300 bin aboneye sahip YouTube yıldızıydı.

Kamera önünde özgüveninin düşük olduğunu belirten bir blog yayınlamasının ardından kendisine ücretsiz dudak enjeksiyonları sunan bir klinikle temasa geçti.

Blogger teklifi kabul etti ancak takipçilerini etkilemek istemediği için uygulamayı ücretsiz değil ödeme yaparak gerçekleştirdi.

Ancak Cassidy'nin dikkat etmediği bir detay vardı, o da enjeksiyonun uzman bir doktor tarafından değil bir güzellik uzmanı tarafından yapıldığı...

Cassidy'nin dudakları enjeksiyondan sonra saatler içinde dudakları şişmeye ve maviye dönmeye başladı.

Güzellik merkezi, genç kadının endişelerini giderdi ve şişmesi için antihistaminikler almasını önerdi ancak firmaya güvenmeyen Cassidy, ikinci bir klinikle temas ettiğinde kendisine dudaklarının ölmekte olduğu ve bir atardamarın tıkalı olduğu için 'nabzını kaybettiği' belirtildi.

Klinik genç kadını acile yönlendirdi ve hemen tedavisine başlandı.

Cassidy yaşadıklarıyla ilgili olarak "Eğer ikinci klinikle iletişim kurmasaydım dudaklarımı ve ardından da ruh sağlığımı tamamen kaybedebilirdim" diyor.

Cassidy reklam anlaşmaları yapan ünlü isimleri takip edenlere ise "Fenomenlerin kullandıklarına her zaman güvenmeyin. Onlar genellikle sadece ücretsiz olduğu için böyle şeyleri kabul ediyorlar. Başınıza bir şey gelmeyeceğinin garantisi yok" diyor.


Yorumlar