Anasayfa /  Foto Galeri

Yıldız yağacak ! 16 Ocak Fenerbahçe transfer haberleri

Devre arası transfer döneminin son günleri yaklaşırken takımlar kadrolarını güçlendirme çalışmalarına devam ediyor. İşte 16 Ocak Fenerbahçe transfer haberleri

Yıldız yağacak ! 16 Ocak Fenerbahçe transfer haberleri - Sayfa 1

Süper Lig'de ilk yarıyı 31 puanla 4. sırada tamamlayan Fenerbahçe'de ikinci yarı öncesi transfer çalışmaları sürüyor. Kosovalı golcüsü Vedat Muriqi'nin yanına takviye yaparak hücum hattını güçlendirmek isteyen sarı lacivertliler Alman oyuncunun transferinde mutlu sona yakın. Yıldız oyuncunun sarı lacivertlilerin teklifini kabul ettiği ve menajerinin görüşmeleri yürütmek için İstanbul'a geldiği öğrenildi. İşte tüm detaylar...

Yıldız yağacak ! 16 Ocak Fenerbahçe transfer haberleri - Sayfa 2

Sarı-lacivertliler, harcama limiti konusunda TFF'ye başvurmuştu. Ancak Federasyon, Kanarya'nın isteğini reddetmişti. Fenerbahçe kadrosuna kattığı Simon Falette ile gelecek transferlerin lisansını çıkarmak için öncelikle kasaya girdi sağlayacak.

Yıldız yağacak ! 16 Ocak Fenerbahçe transfer haberleri - Sayfa 3

Sarı-lacivertliler, Miha Zajc ve Ferdi Kadıoğlu'dan önemli bir para bekliyor. Başkan Ali Koç ve kurmayları özellikle bu iki oyuncudan gelecek para ile transferin önünü açacak. Sarı-lacivertliler takımdan ayrılacak isimlerin gidişiyle birlikte de iyice rahatlayacak.

Yıldız yağacak ! 16 Ocak Fenerbahçe transfer haberleri - Sayfa 4

FALETTE BEKLEMEDE
Kanarya, sıcak paranın gelişi, maaş bütçesinin de rahatlamasıyla transferde harekat başlatacak. İlk olarak Eintracht Frankfurt'tan kadroya katılan Falette'nin lisansı çıkarılacak.