DİLEK ELMAS

dilekgencelmas@hotmail.com
28 Eylül 2020 Pazartesi
GAPS DİYETİ NDEİR?

Gaps diyeti, bağırsak sağlığının genel, fiziksel ve zihinsel sağlıkla bağlantılı olduğu görüşünü izler.

17 Eylül 2020 Perşembe
HOLİSTİK BESLENME NEDİR?

Daha önce size sirkadiyen beslenmeden bahsetmiştim.  Beslenme konusunda sirkadiyen beslenme bir alt başlık. Yeni nesil diyet ve beslenme programlarını  tek bir başlık altında toplamak istersek sanırım bu başlık en iyi holistik beslenme olur.

31 Ağustos 2020 Pazartesi
NAHL, BAL ARISI

‘’Nahl suresi Kur’an’ın 16.suresidir. sure 128 ayetten oluşur. Sure ismini 68. Ayetinde geçen ve bal arısı anlamına gelen ‘’nahl’’ kelimesinden almıştır. Sure Allahın emri gelecektir ifadesiyle başlar.’’

31 Temmuz 2020 Cuma
YENİ BAYRAMLAR, ESKİ ASLINDA

Herkese selam, bugün Kurban bayramı. Nedendir bilinmez ama bayram deyince herkesin aklına çocukluğu gelir. Öyledir. Değil mi? Sizin de çocukluğunuz gelmez mi?

25 Temmuz 2020 Cumartesi
KADINLAR ÖLMESİN…

Ben kadınları;  varoluştaki, güzel , huzur veren, sakin, dingin, yaratıcı, uçuş uçuş ruhların vücut bulmuş hali olarak tanımlıyorum.

21 Temmuz 2020 Salı
TARİHTE GÜZELLİK

‘’Fedakarlık olmadan güzellik olmaz’’ demişler kadınlar için. Güzellik insanların özellikle de kadınların hayatlarının merkezi olmuş hep. Geçmişe şöyle bir yolculuk yapsak güzelleşmek için neler yapmamış ki kadınlar.

24 Haziran 2020 Çarşamba
AMELİYATSIZ 10 YAŞ GERİ, OLABİLİR Mİ?

Beğenilmek güzel şey.  Her kadın ne kadar güzel olduğunu ve her erkek ne kadar yakışıklı olduğunu duymak ister. Kim istemez ki!

16 Haziran 2020 Salı
AH BENİM DERMİSİM, EPİDERMİSİM

Almak istediğiniz ürün, kullanmak istediğiniz ürün dermisinize mi? Epidermisinize mi?

11 Haziran 2020 Perşembe
SİRKADİYEN BESLENME, ''BİYOLOJİK SAATİMİZ''

Sirkadiyen beslenme vücudun biyolojik saatine ayak uydurup, buna göre yeme ve yaşama prensibi diye özetleyebiliriz.

08 Haziran 2020 Pazartesi
MERHABA GENLERİMİZ

Herkese selam, ikinci yazımla sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyorum. Yazdıklarımın birileri tarafından okunacağını bilmek çok güzel bir duygu. Bu duyguyu yaşamama neden olan TRHaberler’e sizlerin aracılığı ile teşekkür ederek başlamak istedim.