Boyner Çılgın Kelebek indirimi nedir? İşte kampanya saatleri

Boyner firmasının yılda iki kez gerçekleştirdiği Çılgın Kelebek indirimi ne zaman başlıyor ve hangi tarihler arasında geçerli? İşte %50 indirimin yapılacağı Boyner Çılgın Kelebek indirimi detayları...

Boyner Çılgın Kelebek indirimi nedir? İşte kampanya saatleri

İşte %50 indirimin yapılacağı Boyner Çılgın Kelebek indirimi detayları ve merakla beklenen Çılgın Kelebek indirim tarihleri. Kampanya 9, 10 ve 11 Kasım tarihlerinde başlayacak. Milyonlarca üründe yüzde 50 indirimin uygulanacağı kampanya yarın başlayacak. Çılgın Kelebek İndirim kampanyası Boyner mağazalarıyla birlikte internet mağazasında da uygulanacak. 37 şehirdeki 118 Boyner mağazasına 2 milyondan fazla ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

SEZON ORTASINDA SEZON SONU İNDİRİMİ

Boyner müşterileri 'Çılgın Kelebek' kampanyası ile birçok markanın ürünlerini, sezon ortasında sezon sonu indirimli fiyatlarından satın alabilecek. Sayısız üründe yüzde 50 indirim uygulanırken, sevilen markalar da 'Çılgın Kelebek'e özel fiyatlarla tüketicilerin karşısına çıkacak.

4 MİLYONDAN FAZLA ÜRÜN İNDİRİMDE

Kadın, erkek, çocuk giyimden, ayakkabı ve çantaya, spor giyim ve spor ayakkabıdan mont ve kabana, kozmetikten aksesuar ve ev tekstiline kadar 4 milyondan fazla üründe indirim sağlayan kampanyanın, perakende gündemine hareketlilik getirmesi bekleniyor.

KIŞ ALIŞVERİŞİNİ YAPMA ZAMANI

Tüketiciler kampanyadaki 'çılgın indirimler' sayesinde sonbahar-kış sezonunda ihtiyaç duydukları giysileri uygun fiyatlarla alabilecek. Ayrıca yaklaşan yeni yıl için yılbaşı alışverişini de en uygun koşullarda yapabilecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 18:41

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER