Anasayfa /  Foto Galeri

Yasaklara rağmen! Ünlüler doğum günü partisinde buluştu

Burak Yamantürk yeni yaşını arkadaşı Önder Öztarhan’ın villasının bahçesinde kutladı. Partiye Kenan İmirzalıoğlu’ndan Kıvanç Tatlıtuğ’a çok sayıda ünlü isim katıldı.

Yasaklara rağmen! Ünlüler doğum günü partisinde buluştu - Sayfa 1

Oyuncu Burak Yamantürk, 37’nci yaş gününü önceki akşam işadamı Önder Öztarhan’ın Emirgan’daki villasında kutladı. Bahçedeki partiye Yamantürk’ün sevgilisi Özge Özpirinçci’nin yanı sıra Kenan İmirzalıoğlu, Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ, Barış Arduç, Meriç Aral ve Serkan Keskin de katıldı. Yemekle başlayan partiye katılanlar, ilerleyen saatlerde fasıl ekibinin müzikleriyle eğlendi.

Yasaklara rağmen! Ünlüler doğum günü partisinde buluştu - Sayfa 2

Kenan İmirzalıoğlu, 2 ay önce dünyaya gelen kızı Lalin’le ilgili sorulara “Annesine (Sinem Kobal) benziyor ama içeriden bir Kenan bakıyor” yanıtını verdi.

Eşi için “Muhteşem bir anne oldu” yorumunu yapan oyuncu, “2020 sizin için nasıl geçti?” sorusuna da şöyle yanıt verdi: “Zorluydu ama bu karanlık dünyada hayatımıza güneş gibi doğdu Lalin. Ona bakınca geleceği görüyoruz.”

Yasaklara rağmen! Ünlüler doğum günü partisinde buluştu - Sayfa 3

Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçci, gecenin sonunda görüntü vermemek için villanın arka kapısından çıkarak evlerinin yolunu tuttu.

Yasaklara rağmen! Ünlüler doğum günü partisinde buluştu - Sayfa 4

Bir süredir ilişki yaşayan Meriç Aral ve Serkan Keskin de ortak arkadaşları Burak Yamantürk’ü doğum gününde yalnız bırakmadı.