Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Yasak Elma 156.Bölüm Fragmanı izle | Yasak Elma 155.Bölüm Ful izle

Yasak Elma 155.Bölüm FOX TV'de yayınlandıktan sonra internette de yayınlandı. Yasak Elma 155.Bölüm Ful izle. Yasak Elma 156.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Yasak Elma 156.Bölüm Fragmanı yayınlandı. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yasak Elma dizisinin yeni bölümü 28 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Yasak Elma 155.Bölüm Ful izle

Abone ol
Abone ol 22 Kasım 2022 02:50

Yasak Elma 155.Bölüm yayınlandıktan hemen sonra Yasak Elma 156.Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Şevval Sam ve Eda Ece gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yasak Elma 156.Bölümde de ekrana kitleyecek

YASAK ELMA 155.BÖLÜM FUL İZLE

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Doğan ve Ender, Zeynep ve Engin'in nişanlanmasının şaşkınlığını yaşarlarken Ender, Yıldız'ın yalanını ortaya çıkarmaya çalışır. Kumru yeni tanıştığı doktor Selim'i beğenerek, kendini farklı biri gibi gösterir. Ender, Doğan'ı kazanmak için nihai çözümü bulur.

Hasan Ali’nin evinde yaşanan patlamanın üstünden altı ay geçmiştir. Patlama sonrasında Ender ve Yıldız yaralı kurtulurken, Hasan Ali vefat eder. Yapılan soruşturmanın ardından bombalamayı Hasan Ali’nin hasımlarının yaptığı anlaşılır ve dava kapanır. Babasının ani ölümü yüzünden bunalıma giren Çağatay’ın Yıldız’la arası oldukça kötüdür. Yıldız, kocasıyla arasını düzeltmek için elinden geleni yapar.

Bu sırada yan yalıya genç, güzel ve cemiyetin yeni gözdesi olan Kumru Yıldırım taşınmıştır. Kumru, Doğan Yıldırım adlı ünlü iş adamının tek kızıdır. Doğan kızını el bebek gül bebek büyütmüş ve bir hayli şımartmıştır. Yurt dışındaki eğitimini tamamlayan Kumru İstanbul’a döner dönmez, babasının sahibi olduğu yalıya yerleşir. Kumru oldukça güzel, modern, pervasız ve özgüvenlidir. Babasının imkanları, kendi fiziki özellikleri, eğitimi ve alt yapısı sayesinde kimseye müdanası olmayan bir kadındır. Yıldız sürekli sosyete ve moda dergilerine kapak olan Kumru’yu kendine rol model olarak benimser.

Zehra Amerika’ya yerleşmiştir. Ender ise patlama sonrası iyileştikten sonra Kaya’yla birlikte Londra’ya taşınır. Beraberlikleri bir süre çok mutlu ilerlese de, zamanla monotonlaşmaya başlar. Ender, Londra’da sıradan bir kadın olmaktan mutlu değildir. Uzun süren tartışmalar sonrası çift yollarını ayırmaya karar verir.

Hasan Ali’nin ölümü sonrası Çağatay yaşadığı bunalımın da etkisiyle işlerle ilgilenmemiş ve şirket kötü duruma düşmüştür. Ender Kaya’dan ayrılıp İstanbul’a geri dönerken en büyük motivasyonu şirketteki işine geri dönmek ve sallantıda olan holdingin durumunu toparlamaktır. Ender İstanbul’daki hayatına hızlı bir dönüş yaparken, Yıldız da Çağatay’ı yeniden kazanma telaşındadır.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

Etiketler Yasak Elma dizsi
Yorumlar