Anasayfa /  Ekonomi

Vakıfbank Kredi borcu yapılandırma şartları neler?

Ziraat Bankası'nın ardından VakıfBank da kredi kartı borçları için kredi verecek. Peki Vakıfbank Kredi borcu yapılandırma şartları neler?

Abone ol
Abone ol 14 Ocak 2019 12:45

Ziraat Bankası'nın ardından VakıfBank da kredi kartı borçları için kredi verecek. Peki Vakıfbank Kredi borcu yapılandırma şartları neler? 

 

Ziraat Bankası'nın ardından VakıfBank da kredi kartları ve bireysel ile ticari kredilerin yapılandırmasına yönelik paketini açıklandı. VakıfBank'tan yapılan açıklamada kart borcunu ödemekte güçlük çekenlere 24 aya kadar yüzde 1,10 60 aya kadar ise yüzde 1,20 aylık faiz ile kredi kullandıracağı belirtildi. Banka 2018 yıl sonundan önce 100 bin TL'nin altındaki kredisi takibe aktarılan müşterilerinin, borçlarını peşin ya da 12 aya kadar taksitle ödemeleri halinde, takibe aktarım sonrası tüm faizlerini de sıfırlayacak.



redi kartı borcu yapılandırmasına bir kamu bankası daha katıldı. Ziraat Bankası'nın geçen hafta başlattığı kampanyaya VakıfBank da katıldı.



Banka "Yanındaki Güç Paketi" ile kredi kart borçlularına 24 aya kadar yüzde 1.10, 60 aya kadar yüzde 1.20 faiz sunacak.



2018 dönem borçlarını kapsayacak

Kampanyadan VakıfBank bireysel kredi kartı müşterileri, VakıfBank ve diğer bankalardaki Aralık 2018 dönem borçları için faydalanabilecek. Paketle bireysel ve ticari krediler de yapılandırılacak.



Takipteki bazı kredilerin faizlerini sıfırlayacak

Vakıfbank'tan yapılan açıklamaya göre banka 2018 yılsonundan önce 100 bin TL'nin altındaki kredisi takibe aktarılan müşterilerinin, borçlarını peşin ya da 12 aya kadar taksitle ödemeleri halinde, takibe aktarım sonrası tüm faizlerini sıfırlayacak.



VakıfBank müşterileri, 30 Nisan'a kadar başvurmaları halinde bu kampanyadan yararlanabilecek


Yorumlar