Anasayfa /  Medya

Usta oyuncu Vahide Perçin bomba bir projeyle ekranlara dönüyor

“Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde Hünkâr Yaman karakteriyle adından söz ettiren Vahide Perçin, Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü oynadığı “Hakim” dizisinin ardından bomba bir projede rol alacak.

Abone ol
Abone ol 04 Nisan 2022 17:59

atv’ye Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü oynadığı “Hakim” dizisinin ardından bir hakim dizisi daha çekilecek.

Vahide Perçin, önceki yıl Hünkâr Yaman karakterine hayat verdiği “Bir Zamanlar Çukurova” dizisine veda etmişti. O dönem ünlü oyuncunun yapım şirketi Tims&B’nin başka bir projesinde rol alacağı açıklanmıştı. Senaryo çalışmaları devam eden dizinin detayları yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Unutulmaz yapımların yazarı Ayfer Tunç’un kaleme aldığı dizinin adı “Hakime Hanım”...

Emre Aybek’in yöneteceği dizinin cast çalışmaları sürüyor. Atv’de ekrana gelecek olan dizi bir kadın hakimin etkileyici hikâyesini konu alıyor.

Öte yandan Atv’nin “Hakim” adını taşıyan Limon Yapım imzalı dizisi de bu akşam seyirciyle buluşacak. Your Honor’ dizisinin Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer Okur, Ebru Özkan Uğur Yücel, Hasibe Eren, Fatih Berk Şahin, Seda Akman, Eslem Akar, Burcu Kara, Naz Çağla Irmak, Hakan Yufkacıgil ve Gülsen Tuncer gibi birbirinden başarılı isimler de rol alıyor. Aynı kanalda hem kadın, hem de erkek hakim dizisinin olması da ilginç bir tesadüfü beraberinde getirdi.

Etiketler Vahide Perçin Hakim
Yorumlar