Anasayfa /  Foto Galeri

Ünlü komedyenin villasının bulunduğu koya inceleme! Kaçak iskele...

Komedyen Şahan Gökbakar'ın Marmaris'teki bir koyda satın aldığı dubleks villanın önüne izinsiz iskele yaptırıp, Özel mülktür tabelası astığı iddia edildi. Bunun üzerine Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri inceleme başlattı.

Ünlü komedyenin villasının bulunduğu koya inceleme! Kaçak iskele... - Sayfa 1

Şahan Gökbakar, Marmaris'te turistik Selimiye ile Turgut Mahallesi arasında bulunan Delikyol mevkiindeki karadan ulaşımın olmadığı koyda bir süre önce Ankara'daki bir profesörden 10 milyon liraya dubleks villa satın aldı.

Ünlü komedyenin villasının bulunduğu koya inceleme! Kaçak iskele... - Sayfa 2

ZODYAK BOTLA TONOZ BIRAKTI 

Gökbakar, iddiaya göre, Marmaris'e 67 kilometre mesafedeki mahallede satın aldığı villasının önündeki sahile izinsiz iskele yaptırıp, 'Özel mülktür girilmez' tabelası astı, sahile deniz kumu döktürüp, denize zodyak botla tonoz bıraktı.

Ünlü komedyenin villasının bulunduğu koya inceleme! Kaçak iskele... - Sayfa 3

Gökbakar'ın tabelayı astığı anlar koydaki teknelerden görüntülenip, sosyal medyada paylaşıldı, basında yer aldı. Çıkan paylaşımlar ve haberlerin ardından Muğla İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü söz konusu alan ile ilgili inceleme başlattı.

Ünlü komedyenin villasının bulunduğu koya inceleme! Kaçak iskele... - Sayfa 4

TALEP GELMEDİ

Marmaris Belediyesi yetkilileri konunun kendi sorumluluk alanlarında olmadığını, Muğla Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ise kendilerine konuyla ilgili bir talep gelmediğini bildirdi.