Anasayfa /  Medya /  Dizi

Üç Kuruş 11.Bölüm Fragmanı izle | Üç Kuruş 11.Bölüm izle

Üç Kuruş 11.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Üç Kuruş 11.Bölüm Fragmanı yayınlandı. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Üç Kuruş dizisinin yeni bölümü 24 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 23 Ocak 2022 14:58

Üç Kuruş 11.Bölüm Fragmanı izle | Üç Kuruş 11.Bölüm izle

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığıÜç Kuruş 11.Bölümde de nefes kesecek

ÜÇ KURUŞ YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Kartal ve Efe, İrfan’la anlaşmaya yanaşmak istemese de Baybars’ı asla bulamayacaklarını bildikleri için onunla çalışmaya mecbur olduklarını anlarlar.

Planlarını adım adım gerçekleştirmek için harekete geçecekleri sırada ilk hedefleri olan Azad onları kendi ayağına getirir ve bu buluşma her ikisi için de büyük bir şok etkisi yaratır. Babasının ölümüyle her şeyini kaybeden Bahar ise içini Leyla’ya döker. Aralarında kurulan bu bağ ise Kartal ve Efe’nin yeni rakibi Azad’a karşı birleşmelerini sağlayacaktır. Efe’nin ise bu zorlu ve güçlü rakibi dize getirmek için Kartal’la beraber kurdukları oyunda Kartal’dan bile gizlediği ayrı bir planı vardır. Fakat oyunu kazandıklarını düşündükleri anda onları tekrar İrfan’a bağlayan yeni biriyle tanışırlar.

ÜÇ KURUŞ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar