Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Üç Kız Kardeş 21.Bölüm Fragmanı izle | Üç Kız Kardeş 21.Bölüm izle

Üç Kız Kardeş 21.Bölüm Fragmanı izle. Üç Kız Kardeş 21.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Üç Kız Kardeş 21.Bölüm Fragmanı yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü 11 Ekim Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Üç Kız Kardeş 21.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 09 Ekim 2022 23:23

Üç Kız Kardeş 21.Bölüm Fragmanı izle | Üç Kız Kardeş 21.Bölüm izle

Başrollerinde İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Üç Kız Kardeş 21.Bölümde deekrana kitleyecek

ÜÇ KIZ KARDEŞ 21.BÖLÜM İZLE

ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Rüçhan'ı Türkan'a şiddet uygularken yakalayan Nesrin, Rüçhan'ı dinlemeden Türkan'ı elinden çekip alır ve baba evine götürür. Somer, Türkan'ı alıp yanına getirmek istese de Nesrin buna izin vermez. Türkan annesini ikna etmek için Somer'i sevdiğini ve Rüçhan Hanımla yaşadıkları sorunlu günlerin geride kaldığını söyler. Fakat Nesrin ikna olmaz.

Uzun bir aradan sonra Nesrin'in yeniden yerine gelen hafızası aileyi sevince boğar. Sadık, Nesrin'e hatırlayamadığı zamanları anlatır. Mine, Somer'in ilgisini çekememesinin sebebini bebeği Kiraz'ın varlığı olarak yorumlar. Mine, ağır bir lohusa depresyonunun içinde olduğu için Kiraz'a istemeden de olsa zarar verir. Kiraz'ın yaşadığı rahatsızlık Somer'i zor durumda bırakır.

Derya, telefonlarına çıkmayan Hakan'ın peşine düşer. Serdar, Dönüş ve Derya, Hakan'ı bulmak için İzmir'e gider. Derya'nın Hakan'ın gidişiyle yaşadığı üzüntü ve Fatih'in babası olduğunu iddia etmesi üzerine içine düştüğü depresyona kıyamayan Serdar, Dönüş ve Derya, gerçekler ve tatlı yalanlar arasında kalır.

Rüçhan, Mustafa'nın varlığından rahatsız olur ve Mustafa'nın neden Ayvalık'ta olduğunu sorgular. Özer, yıllar önceki aşkı ve oğlu Mustafa'nın annesi Sevilay'la yeniden karşılaşır.

Türkan ve Somer aralarındaki engellere rağmen kavuşabilecek mi? Derya, Hakan'ın gidişiyle kırılan kalbini onarabilecek mi? Rüçhan, Türkan ve Nesrin'e karşı kendisini haklı çıkarabilecek mi?

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar