Anasayfa /  Medya /  Dizi

Üç Kız Kardeş 16.Bölüm izle | Üç Kız Kardeş 16.Bölüm 2. Önizleme

Üç Kız Kardeş 16.Bölüm izle. Üç Kız Kardeş 16.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Üç Kız Kardeş 16.Bölüm 2. Önizleme yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü 14 Haziran Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Üç Kız Kardeş 16.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 13 Haziran 2022 19:28

Üç Kız Kardeş 16.Bölüm izle | Üç Kız Kardeş 16.Bölüm 2. Önizleme

Başrollerinde İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Üç Kız Kardeş 16.Bölümde sezon finali yapacak

ÜÇ KIZ KARDEŞ 16.BÖLÜM İZLE 

ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Evlerini kaybetme tehlikesi yaşayan Nesrin ve Sadık bir kez daha yıkılırlar. Annesinin acımasızca bu kötülüğü yapmasına öfkelenen Somer, Kalender ailesinin yanında yer alır. Bu durum anne oğulu bir kez daha karşı karşıya getirir. Bu konuda oldukça gururlu bir tavır sergileyen Sadık, Türkan ve Somer’in mutluluğuna gölge düşmemesi için çabalar.

Türkan ve Somer her şeye rağmen yan yanadır. Somer annesinden vazgeçerek Türkan’la olmayı seçmiştir. Aynı zamanda Sadıkların evlerini kaybetmemesi için elinden geleni yapar.

Rüçhan, Mine’nin şikayetçi olmaması için harekete geçer. Mine artık Nihat’ın esiri olmuştur. Somer’in de Türkan’la mutlu bir yola girdiğine emin olunca iyice deliye döner.

Somer’i artık kaybettiğini düşünen Rüçhan boş durmaz önce Türkan’ı sıkıştırmaya başlar. Mine’yi de bu konuyu dolduruşa getirir.

Nesrin, Rüçhan’ın artık kızını üzmesine izin vermeyecektir. İki anne yüzleşir ve Nesrin büyük bir yıkım yaşar.

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar