Anasayfa /  Medya /  Dizi

Üç Kız Kardeş 12.Bölüm izle | Üç Kız Kardeş 12.Bölüm 2. Önizleme

Üç Kız Kardeş 12.Bölüm izle. Üç Kız Kardeş 12.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Üç Kız Kardeş 12.Bölüm 2. Önizleme yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü 17 Mayıs Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Üç Kız Kardeş 12.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 17 Mayıs 2022 03:47

Üç Kız Kardeş 12.Bölüm izle | Üç Kız Kardeş 12.Bölüm 2. Önizleme

Başrollerinde İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Üç Kız Kardeş 12.Bölümde de ekrana kitleyecek

ÜÇ KIZ KARDEŞ 12.BÖLÜM İZLE

ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Somer, Türkan’ı kazanma çabası içindeyken Türkan’ın ayrılık konusunda kararlı duruşu Somer’i daha da çileden çıkarır. Mahkeme günü de artık yakındır. Türkan babasının rahatsızlığı yüzünden Somer’le olan durumunu bir türlü açıklayamaz. Nesrin’i de zora sokan bir durumdur bu. Somer, Sadık’a karşı evlilik oyunu sürdürürken Nesrin’in de desteğini alır.

Nesrin, Rüçhan’ın artık kızını istemediğini bildiği için büyük bir çıkmazın içindedir. Somer bu noktada Nesrin’in yanında yer alır.

Nihat, Somer’e karşı savaşında Mine’yi ve çocuğunu kullanarak iyice mahkûm eder kendine. Mine Nihat’ın bu takıntılı tutumundan korkmaya başlamıştır. Rüçhan’ın iş birliği teklifi onu Nihat’a karşı biraz olsun güçlendirir. Rüçhan için ise bu iş birliği tamamen kendi gizli hesaplarına hizmet etmektedir.

Serdar ve Dönüş arasındaki gerilimler, Hakan ve Derya arasındaki kıskançlık krizleri, Somer’in Türkan’ı ikna etme çabası üç erkeği bir araya getirir. Türkan ve Somer arasında yaşanacak bir hesaplaşma Türkan’ın vereceği kararı büyük ölçüde etkileyecektir.

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM İZLE

 

Yorumlar