Anasayfa /  Ekonomi /  Memurlar

TÜVTÜRK Personel Alım İlanları Yayımlandı!

TÜVTÜRK Personel Alım İlanları Yayımlandı! Periyodik araç muayene alanında hizmet sunmakta olan Tüvtürk'te yer alan açık iş pozisyonları, başvuru bilgileri ve başvuru hakkında diğer bilgiler haberimizde yer almaktadır.

Abone ol
Abone ol 13 Haziran 2019 04:46

TÜVTÜRK Personel Alım İlanları Yayımlandı!

Periyodik araç muayene alanında hizmet sunmakta olan Tüvtürk'te yer alan açık iş pozisyonları, başvuru bilgileri ve başvuru hakkında diğer bilgiler haberimizde yer almaktadır.

Uzun senelerdir periyodik araç muayene sektöründe hizmet sunan Tüvtürk farklı bölgelerden personel alımı yapacağını kariyer adresi aracılığı ile duyurdu. Tüvtürk çatısı altında görev almak istiyorsanız haberimiz üzerinde Tüvtürk alınacak kadrolar, alım yapılacak illeri ve diğer bilgileri inceleyebilirsiniz. işte ayrıntılar...

Tüvtürk hakkında bilgi vermek gerekirse; 200 tane sabit ve 75 gezisi istasyonda görevli olan 3 bin 500 personel ile hizmet sunmaktadır. Tüvtürk senede 7 milyona yakın aracın yola uygun olup olmadığının muayenesini yapmakta olup, 2 buçuk milyona yakın aracın ise egzoz gazı emisyon ölçümünü yapmaktadır.

TÜVTÜRK HANGİ KADROLAR İÇİN PERSONEL ALIMI YAPACAK

Tüvtürk resmi kariyer adresi üzerinden verdiği ilanlar doğrultusunda alacağı kadroları da açıkladı. Araç Muayene teknisyeni, istasyon amiri, İstanbul araç muayene teknisyeni, Kütahya için araç muayene teknisyeni, Lüleburgaz egzoz emisyon teknisyeni kadroları için personel alımı yapacaktır.

TÜVTÜRK HANGİ İLLERDEN PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Tüvtürk şirketinin personel alımı yapacağı iller ise şöyledir; Artvin, Kütahya, Erzincan, Kırklareli, Samsun, İstanbul, Batman ve Uşak bölgeleri için personel alımı yapacaktır. Kurumun personel alımı yapacağı bölgeler ve kadrolar değişiklik gösterebilmektedir.

TÜVTÜRK İŞ İLANLARINA NASIL İŞ BAŞVURUSU YAPILIR?

Tüvtürk firmasının resmi adres üzerinden yayınladığı iş ilanlarını incelemek için öncelikle aşağıdaki sayfasına gitmeniz gerekmektedir. İş başvuru aşaması için ise ilgili kariyer adresine üye girişi yapmalı ve ya üye olarak ilgili iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

TÜVTÜRK Personel Alım İlanına Başvuru İçin TIKLAYIN 


Yorumlar