Anasayfa /  Magazin

Türkücü Latif Doğan'a gelin şoku! Rus gelini Alena Doğan'ın iddiası olay

Türkücü Latif Doğan'ın Rusya uyruklu gelini Alena Doğan, kendisini darp eden eşi Seydi Vakkas’tan şikayetçi olurken kayınpederini yakacak iddialarda bulundu?

Abone ol
Abone ol 22 Mart 2019 16:16

Türkücü Latif Doğan'ın Rusya uyruklu gelini Alena Doğan, kendisini darp eden eşi Seydi Vakkas’tan şikayetçi olurken kayınpederini yakacak iddialarda bulundu?

Türk halk müziği sanatçısı Latif Doğan'ın oğlu Seydi Vakkas Doğan, 2013'te Rus vatandaşı Aleyna ile evlendi. Aleyna, bir süre sonra "Eşim bana şiddet uyguluyor" diye şikayetçi oldu. Oğul Doğan, yaralama suçundan yargılanmaya başlarken; gelin bu kez de polis merkezine giderek kayınpederini ihbar etti.

Türkücü Latif Doğan'a gelin şoku! Rus gelini Alena Doğan'ın iddiası olay - Sayfa 2

ÖRGÜTLE İRTİBATI ÇIKMADI: Rus gelin, "Kayınpederim 15 Temmuz'da darbe yanlısı mesaj yayınladı. Konser gelirlerini de FETÖ'ye bağışlıyordu" dedi.

Türkücü Latif Doğan'a gelin şoku! Rus gelini Alena Doğan'ın iddiası olay - Sayfa 3

Savcılık hemen soruşturma başlattı. Ancak ünlü türkücünün Bylock kaydının, örgütle iltisakının ve irtibatının bulunmadığı tespit edilince dosya takipsizlikle sonuçlandı.

Türkücü Latif Doğan'a gelin şoku! Rus gelini Alena Doğan'ın iddiası olay - Sayfa 4

Seydi Vakkas Doğan'dan boşanmak isteyen Alena Doğan, 2016 yılında katıldığı bir programda şunları ifadeleri kullanmıştı;

- Lafit Doğan çocucuğumu bana göstermiyor. En son 5 Eylül'de gördüm.

Türkücü Latif Doğan'a gelin şoku! Rus gelini Alena Doğan'ın iddiası olay - Sayfa 5

- Aynı yerde oturuyoruz. Çocuğumu görene kadar da gitmeyeceğim. Eşim babasına bağlı ve darptan dolayı evden uzaklaştırma kararı var. Vakkas beni aldattı, kötü alışkanlıkları var.

Türkücü Latif Doğan'a gelin şoku! Rus gelini Alena Doğan'ın iddiası olay - Sayfa 6

- Ben Rus vatandaşıyım. Rusya'da benim evim var, arabam var. Ben çocuğumu alınca Rusya'ya götüreceğim. Çocuk ağlıyor hep anneyi istiyor. Ben 24 ay çocuğumdan hiç ayrılmadım. Biz birbirimize çok bağlıydık.

Türkücü Latif Doğan'a gelin şoku! Rus gelini Alena Doğan'ın iddiası olay - Sayfa 7

Evde yokken kadın getiriyor

- Biz şimdi ayrılıyoruz. Eşimin kötü alışkanlıkları var. Aldatıyor. Kadınları ben yokken bizim evimize getiriyordu.

Türkücü Latif Doğan'a gelin şoku! Rus gelini Alena Doğan'ın iddiası olay - Sayfa 8

Çocuğu dövdüğü iddiası

- Asla çocuğuma şiddet uygulamadım. Çocuğu banyo yaptırırken ağlıyordu. O da gelmiş ses kaydıyla elinde telefonda 'sen çocuğu dövüyor musun' dedi.


Yorumlar