Anasayfa /  Foto Galeri

Türkiye Furkan Celep'e ağlıyor! Sosyal medya'dan paylaşıp intihar etti

Kocaeli'de 18 yaşında Instagram'da paylaştığı notların ardından intihar eden Furkan Celep'in ölümü sosyal medyada en çok konuşulan haberler arasında yer alıyor. Arkadaşları ve yakınlarına büyük üzüntü veren bu ölüm sonrasında son dakika haberleri de peş peşe geliyor. Darıca'da sahilde falezlerin üzerinde cansız bedeni bulunan 18 yaşındaki Furkan Celep'in Instagram hesabında 3 paylaşım yaparak, intihar edeceğini anlattığı ortaya çıktı. İşte son dakika haberinin detayları...

Türkiye Furkan Celep'e ağlıyor! Sosyal medya'dan paylaşıp intihar etti - Sayfa 1

Kocaeli'de 18 yaşında ardından bıraktığı notların ardından intihar eden Furkan Celep'in ölümü sosyal medyada en çok konuşulan haberler arasında yer alıyor. Arkadaşları ve yakınlarına büyük üzüntü veren bu ölüm sonrasında son dakika haberleri de peş peşe geliyor. Darıca'da sahilde falezlerin üzerinde cansız bedeni bulunan 18 yaşındaki Furkan Celep'in Instagram hesabında 3 paylaşım yaparak, intihar edeceğini anlattığı ortaya çıktı. Paylaşımları yaparken içki veya uyuşturucu etkisi altında olmadığını belirten Furkan, aile fertleriyle hiçbir zaman sıcak bir ilişkisi olmadığını anlattı. İşte son dakika haberinin detayları...

Türkiye Furkan Celep'e ağlıyor! Sosyal medya'dan paylaşıp intihar etti - Sayfa 2

Ne olmak istediğini, ne okumak istediğini nasıl tercihler yapması gerektiğini bilemediğini ifade ederek Instagram'da bıraktığı notların ardından intihar eden 18 yaşındaki Furkan Celep'in ardından Twitter'da bu konu TT listesine girdi. Bunalımda veya depresyonda olmadığını vurgulayan 18 yaşındaki Furkan, arkadaşlarından övgüyle bahsederken abisiyle arasının hiçbir zaman çok iyi olmadığını, duygusal yakınlık kuramadıklarını ifade etti.

Türkiye Furkan Celep'e ağlıyor! Sosyal medya'dan paylaşıp intihar etti - Sayfa 3

Gece saatlerinde, Darıca Pirireis Mahallesi Yelkenkaya Caddesi üzerindeki falezlerin bulunduğu alanda ceset görenler polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri ölen kişinin Furkan Celep olduğunu belirledi. İtfaiye ekipleri falezlerden inerek Furkan Celep'in cesedini Sahil Güvenliğe ait bota alınmasını sağladı. Gencin cesedi kıyıya çıkarılırken, olay yerinde incelemede bulunuldu.

Türkiye Furkan Celep'e ağlıyor! Sosyal medya'dan paylaşıp intihar etti - Sayfa 4

"BİR EV VE BİR ARABA İÇİN ÖMRÜMÜ HARCAMAK İSTEMİYORUM"

Araştırma yapan polis ekipleri, bir kargo firmasında çalışan Furkan Celep'in sosyal medya hesabından intihar edeceği yönünde yazı paylaştığı bilgisine ulaştı. Paylaşımda içki veya uyuşturucu maddenin etkisinde kalmadığını belirten Furkan Celep, bunalım veya depresyonda olmadığını ifade ederek, bunun günlerce, haftalarca hatta aylarca üzerinde düşündüğü bir konu olduğunu ve sonucunda böyle bir karara vardığını söylediği görüldü. Furkan Celep bir araba, bir ev veya herhangi bir şey uğruna yıllarını harcamak istemediğini, iş hayatının kendisine çok yorucu geldiğini ifade ederek, her şeyi arkada bırakıp gitmenin mantıklı geldiğini, gökyüzünde huzur bulacağını belirtti. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.