Anasayfa /  Foto Galeri

TRT1'de yayınlanacak MİT destekli istihbarat dizisi Teşkilat dizisinin yayın tarihi belli oldu!

TRT1'de yayınlanacak MİT destekli istihbarat dizisi Teşkilat dizisinin yayın tarihi belli oldu! TRT 1’in dünyadaki benzerleriyle yarışacak ölçüdeki yeni dizisi ‘Teşkilat’a ilişkin nefes kesen bir tanıtım yayınlandı. Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Teşkilat, 7 Mart 2021 Pazar günü TRT 1’de izleyiciyle buluşacak.

TRT1'de yayınlanacak MİT destekli istihbarat dizisi Teşkilat dizisinin yayın tarihi belli oldu! - Sayfa 1

TRT1'de yayınlanacak MİT destekli istihbarat dizisi Teşkilat dizisinin yayın tarihi belli oldu!

TRT 1’in dünyadaki benzerleriyle yarışacak ölçüdeki yeni dizisi ‘Teşkilat’a ilişkin nefes kesen bir tanıtım yayınlandı. Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Teşkilat, 7 Mart 2021 Pazar günü TRT 1’de izleyiciyle buluşacak.

TRT1'de yayınlanacak MİT destekli istihbarat dizisi Teşkilat dizisinin yayın tarihi belli oldu! - Sayfa 2

‘Teşkilat’ dizisiyle, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) sır gibi saklanan ve kale adıyla bilinen kampüsünden görüntüler ilk kez ekrana gelecek. MİT’in görev uygulama teknolojisinde kullandığı bazı yöntemler ve İHA/SİHA teknolojisindeki son gelişmeler de bu dizi ile izleyiciyle buluşacak.

Teşkilat dizisinin ilk tanıtımını izlemek için TIKLAYIN

TRT1'de yayınlanacak MİT destekli istihbarat dizisi Teşkilat dizisinin yayın tarihi belli oldu! - Sayfa 3

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin’in yer aldığı 'Teşkilat’ın ilk tanıtımı, diziye dair merakı arttırarak kısa sürede büyük ilgi gördü.

TRT1'de yayınlanacak MİT destekli istihbarat dizisi Teşkilat dizisinin yayın tarihi belli oldu! - Sayfa 4

‘Teşkilat’, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken zorlu bir görevi kabul ederek, kelimenin tam anlamıyla “yer altına” inen ‘yedi vatan sevdalısının’ mücadelesini, fedakarlıklarını, adanmışlıklarını ekrana getirecek.