Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Teşkilat 54.Bölüm Ful izle | Teşkilat 55.Bölüm Fragmanı izle

Teşkilat 54.Bölüm TRT 1'de yayınlandıktan sonra Teşkilat youtube kanalın da da yayınlandı. yayınlandı. Teşkilat 54.Bölüm Ful izle. Teşkilat 55.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Teşkilat 55.Bölüm Fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Teşkilat dizisinin yeni bölümü 13 Kasım Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 07 Kasım 2022 19:23

Teşkilat 54.Bölüm yayınlandıktan sonra Teşkilat 55.Bölüm Fragmanı da yayınlandı

Başrollerinde Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Teşkilat 55.Bölümde de nefes kesecek

TEŞKİLAT 54.BÖLÜM FUL İZLE

TEŞKİLAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ömer, kendisini kurtaranın kim olduğunu sorgularken, Efkar ise Ömer'in kendisini görüp görmediği konusunda telaşa kapılır. Kendisi uğruna kızının hayatını feda eden Hartley, Celine'in kurtulmasıyla aksayan planının sıradaki hamlesini devreye sokar! Teşkilat'ın başlattığı operasyonla Ömer ve Zehra, birlikte sahaya inerler. Bu zorlu operasyonu başarmaları için kişisel kavgalarını bir kenara bırakmaları gerekecektir. Korkut, kardeşi Zeynep'in taburcu olmasına sevinirken acı gerçekle yüzleşir. İçindeki öfkesi gittikçe büyüyen Korkut, gözünü karartır! Ömer ve Zehra arasındaki tansiyon giderek artarken, operasyon sonundaki beklenmedik durum ekibi çıkmaza sokmak üzeredir.

TEŞKİLAT SON BÖLÜM İZLE

Etiketler teşkilat dizisi
Yorumlar