Müge Anlı - Necla Fatma Demir'i öldürdüğünü itiraf etti mi? İzle (25 Mayıs 2017)

Müge Anlı ile Tatlı Sert, Atv’nin sevilen bir programıdır. Programın bu kadar çok sevilmesinin sebebi hiç kuşkusuz deneyimli gazeteci Müge Anlı’nın sunumu. Müge Anlı kaçırılma, cinayet gibi olayları çok kapsamlı bir şekilde ele alıyor. Şu sıra en çok konuşulan konulardan biri Fatma Demir Cinayeti oldu. Peki Fatma Demir’in katili bulundu mu, Müge Anlı son yeni bölümde neler oldu 25 Mayıs 2017 izle

Müge Anlı - Necla Fatma Demir'i öldürdüğünü itiraf etti mi? İzle (25 Mayıs 2017)

Müge Anlı ile Tatlı Sert, Atv’nin sevilen bir programıdır. Programın bu kadar çok sevilmesinin sebebi hiç kuşkusuz deneyimli gazeteci Müge Anlı’nın sunumu. Müge Anlı kaçırılma, cinayet gibi olayları çok kapsamlı bir şekilde ele alıyor. Şu sıra en çok konuşulan konulardan biri Fatma Demir Cinayeti oldu. Peki Fatma Demir’in katili bulundu mu, Müge Anlı son yeni bölümde neler oldu 25 Mayıs 2017 izleMüge Anlı 24 Mayıs izle ATV’nin en sevilen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün izleyicisi ile buluşuyor. Programda ele alınan konular, görgü tanıklarının da yardımı ile aydınlatılıyor. Cinayetlerin çözüldüğü, kayıpların bulunduğu programda son günlerde en çok ses getiren konu ise Fatma Demir Cinayeti oldu. Fatma Demir’in gelinleri Necla ve Güladiye’nin çelişkili açıklamaları olayı başka bir boyuta taşıdı. İzleyiciler bu olayın nasıl sonuçlanacağını merakla bekliyor. Müge Anlı 24 Mayıs Fatma Demir Cinayetinde yeni gelişme ne, Fatma Demir'in katili kim, Müge Anlı son yeni bölüm de neler oldu? Sevilen gazeteci Müge Anlı kimdir, kaç yaşında, kızı kimdir sorularının cevapları haberimizde…NECLA NELER SÖYLEDİ?

Necla yine çelişkili bir açıklama yaptı. “Turşulukları da biberlerle getirdi demem yalandı” dedi. Necla neden sürekli çelişkili açıklamalar yapıyor? “O an üzerime çok gelindi o nedenle yalan söyledim” dedi. Yaşar Bey ve Necla yayın dışında konuştular. Yaşar Bey, Necla’nın cenaze günü evde temizlik yaptığını söyledi. “Bir şey biliyorsan söyle” dedi. Necla “bildiğim bir şey olsa söylerim. Anam da babam da olsa kimseyi korumam” dedi. Arif Verimli başka bir yerde yalan söyleyip söylemediğini sordu. Necla söylemedim dedi. Müge Anlı, “bahçede diye bildiğin insanı araken önce bahçeye gidersin, tarlaya değil. Bu nedenle Güladiye’nin tarlaya gittim halamı aramaya dediğine inanmıyorum. Güladiye’nin eşi Ali’nin de anlatılan bazı şeylere inanmadığını düşünüyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2017, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER