Karısı ağabeyi ile kaçtı! Talip Çakır ''Oğlumun babası mıyım amcasımı mıyım''

ATV'deki Esra Erol'da programına çıkıp oğluna DNA testi isteyen Talip Çakır, eşinin ağabeyi ile kaçtığını açıkladı.

Karısı ağabeyi ile kaçtı! Talip Çakır ''Oğlumun babası mıyım amcasımı mıyım''

ATV'deki Esra Erol'da programında eşi ağabeyi ile kaçan Talip Çakır'ın hikayesi ağızları açık bıraktı. Nüfusunda biri kendisinin diğeri ağabeyinin olan 2 çocuk bulunan Talip Çakır, 7 yaşındaki oğluna DNA testi yapılmasını istedi. Talip, 'Oğlumun babası mıyım amcasımı mıyım' bilmek istiyorum dedi. Canlı yayına Talip Çakır'ın abisi ile kaçan eski eşi bağlanıp 'arsızca' konuşunda herkesi şoke etti. İşte eşi ağabeyi ile kaçan Talip'in hikayesi:

Mermerci olan Talip Çakır, 2008 yılında Fatma Çakır ile evlendi. Babası evliliği karşı çıktı ancak Talip 'seviyorum' deyince davullu zurnalı düğün yaptı. Talip ile eşinin 2011 yılında oğulları Fikret dünyaya geldi. 3 yıl sonra ise Talip hayatının şokunu yaşadı. Karısı Fatma Çakır, öz ağabeyi Mustafa Çakır ile birlikte kaçtı.

Talip Çakır eşi ile kanından canından olan agabeyinin ihanetini son günlere kadar hiç sezmemiş. 2014 yılında ağabeyi kendi eşi Nilüfer Çakır ile 2 çocuğunu bırakıp kardeşinin karısı ile kayıplara karışıyor. İkisinin birlikte kaçtığı ortaya çıktığında hem Talip hem yengesi yıkılıyor. Her ikisi de bir süre sonra boşanıyorlar. Fatma ile Mustafa ise çirkin ihanet sonrasında evleniyorlar.

-Bir insan bunu kardeşine nasıl yapar. Benim ne yapmış olmam lazım. Babam 67 yaşında utancından kahveye çıkamıyor. Eskisi gibi çıkıp dolaşamıyorum, illa bir eziklik eksiklik hissediyorum. Kimseye bir zararım olmadı hiç. Eşimi aç açıkta bırakmadım. Abime bir zararım olmadı, kendisini de çok severdim. Nasıl yaptı?

-2011 doğumlu çocuğum 7 yaşındaki oğlum benim mi değil mi onu bilmek istiyorum. Çocuğumu sevemiyorum. İçim almıyor benim çocuğum mu değil mi? Çocuğuma sünnet yapacağım yapamıyorum. Bunu yapan onu da yapmış olabilir. Üstelik sonradan olan çocuk o da benim üstüme.

-Ben hiç hissetmedim, siz nasıl düşünürsünüz. Kimin aklına gelir, abinizin sizin eşinizi götürebileceği aklınıza gelir mi? Yıllarınızı verdiğiniz, etinizden canınızdan olan birinin bunu yapacağını düşünmedim... 6 yıl evli kaldık. Hissettim ama hiç konduramadım.

-Abim de Nilüfer yengemle evliydi. 2 çocukları vardı. Abim Fatma'yla kaçınca yengem de ortada kaldı. Olaydan sonra babaları sahip çıktı, insanlar destek verdi işe girdi. Kendi yuvasını idare ediyor çocuklarına o bakıyor.

-10 Ağustos'ta kaçtılar : Eski eşim dedi ki çocuğun köyde eşyaları kaldı dedi. Ben de dedim ki dünya kadar eşyası var 3 parça eşyası kalsa ne olur. Yok sen git al dedi. Çocuğum bacaklarıma sarıldı yalvardı baba gitme diye. Gittim köyden eve döndüğümde kimseyi bulamadım.

-Abimle ilgili olaydan 1-2 gün önce birşeyler hissettim. Bir soğukluk ters davranmalar. Eski eşim ise çocuğu hırpalamaya başladı. Çocuğum küçüktü annesinden ayıramadım. Mermerciyim ben ekmeğimi taştan çıkarırım. En son Ağustos ayında gördüm. İçime sine sine sevemiyorum. Bunca yapılan şeyden sonra hala çocuğumu bana karşı kullanıyorlar. Ona tablet, bisiklet, kumandalı araba aldım. Hala benden para istiyorlar.

-Ben sordum benim çocuğum mu abimin mi diye. Senin çocuğun dedi. Ama ben inanamıyorum. Bu yaptığından sonra, abimle gidene inanabilir miyiz? Eşimin ailesinden en çok üzüldüğüm bir tek eski kaynım var. Kaynımın ismi Fikret, onun ismini verdim oğluma. Severdim kaynımı iyi çocuktur hala zararımız olmaz birbirimize.

Canlı yayına bağlanan Fatma Çakır arsızca konuşmaları ile herkese şok yaşattı. Esra Erol ilk olarak 'çocuğun Talip'ten olup olmadığını sordu ve şu yanıtı aldı: Evet çocuk onun. Ben Fikret'e hamile kalmadan 1 ay önce ben kahvaltı hazırlamadım diye beni eşek sudan gelene kadar dövdü. Ben babamın evine gittim. Sonrasında barıştım çocuk oldu. Fikret Talip'ten. Ancak Umut şu anki eşim Mustafa'dan.

Esra Erol, ağabeyi ile kaçmanızınız hiç bir açıklaması olamaz deyince Fatma Çakır 'olabilir' diyerek Talip'in kendisine şiddet uyguladığını, parasını elinden aldığını iddia etti. Sonrasında söyledikleri sesebiyle sesi sansürlenirken Esra Erol dediklerine inanmadı.

Esra Erol canlı yayında futürsuzluğu ile dikkat çeken Fatma Çakır'a, oğluyla ilgili şu soruyu yöneltti: "Size sormadı mı amcam niye bu evde seninle niye yakın ilişkide' diye... Fatma 'sormadı' yanıtını verdi. Bunun üzerine bir izleyici 'niye başka erkek değil de kayınbiraderinizi tercih ettiniz' deyince Fatma Çakır, 'Ben tercih etmedim o kendisi sağolsun beni tercih etti' yanıtını verdi. Bu cevap da avukat Hülya Kuran'ı kızdırdı.

DNA TESTİ : Fatma Çakır çocuğa DNA testi yapılmasını kabul etti. Çocuğun Talip'ten olduğunu iddia eden Fatma Çakır, diğer çocuğunun babasının ise Talip'in abisi Mustafa olduğunu söyledi. Bu ikinci çocuk da Talip'in nüfusuna kaydettirilmiş.

İLİŞKİLERİ NE ZAMAN BAŞLADI? : Talip'in ağabeyi ile nasıl kaçmaya karar verdiğiniz diye sorunca Esra Erol, Fatma 'Beni kendisi itti bu duruma' diye yanıt verdi. Esra Erol 'kayınbiraderinizle ilişkiniz nasıl başladı' diye sorunca "Bizim ilişkimiz başlamadı o yaptı birden bu ilişkinin içine düştük" dedi.

ESRA EROL'UN 'PES ARTIK' DEDİ: Esra Erol arsızlıkta sınır tanımayan Fatma Çakır'a bu kez Talip'in abisi ile nasıl kaçmaya karar verdiklerini sordu. Fatma Çakır herkesin sinirlerini zıplatan bir şekilde 'bir kaçan olmadı Talip bizi buna itti' yahıtını verdi. Bunun üzerine Esra Erol dayanamayıp patladı 'çocuğu da Talip mi yaptı' .

MUSTAFA ÇAKIR KAÇTIKTAN SONRA ARAMIŞ : Talip Çakır eşinin yüzsüz tavırları sonrasında abisinin zerre kadar da olsa utancı olduğunu söyledi. Kaçtıktan sonra abisinin kendisini aradığını belirten Talip, 'Bu olaydan sonra aradı beni. Ben bu durumdan nasıl kurtulurum affa nasıl olur' dedi.

Esra Erol, Mustafa Çakır'ın eşi Nilüfer'in durumunu da gündeme getirdi. Esra Erol bunun üzerine 'geride 2 çocuk bir de ihanetin en ağırını yaşamış bir eş var' onu hiç düşünüyor musunuz diye sorunca Fatma Çakır suspus oldu. Fatma Çakır 'maddi durumum yok' diyerek DNA testi için gelmek istemeyince Esra Erol tüm masrafların karşılanacağını söyledi.

HİÇ PİŞMAN OLMADIM : Esra Erol, Fatma Çakır'a 'hiç pişmanlık' duydunuz mu deyince 'Ben hiç bir şekilde pişmanlık duymuyorum' karşılığını aldı.

İşte Fatma'nın canlı yayına bağlandığı an:

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 15:24

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER