Tek Yürek 15.Bölüm 2. Fragmanı İzle

 Tek Yürek 15.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Tek Yürek 15.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Tek Yürek dizisinin yeni bölümü 23 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe ve Anıl Tetik gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı T Tek Yürek 15.Bölümde de nefes kesecek

TEK YÜREK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sonunda olayların perde arkasındaki adamla yüz yüze gelen Halit şaşkındır. Karşısındaki gençlik yıllarından beri görmediği arkadaşı Ekrem’dir. Ekrem takımla ilgili asıl niyetini Halit’ten gizler. Bu sırada Yiğit ve ekip de baskına çiftliğe gelirler. Halit ekibi, meseleyi çözdüğüne ikna etse de, kendisi Ekrem’in anlattıklarına pek inanmamaktadır. Olayın peşini kolay kolay bırakmaya niyeti yoktur. Ameliyat sırasında çeşitli komplikasyonlar çıksa da, Oğuzhan hayata Şenay hemşirenin eliyle tutunmuştur. Haberi alan ekip sevinç içindeyken, arkalarından yapılan hain plandan haberleri yoktur. Bir yanda maçlar devam ederken, aldığı kötü haber Yiğit’in dünyasını başına yıkar. Osman kaçırılmıştır, kardeşinin hayatına karşılık istenen şey ise, ellerinde bile olmayan minyatürdür. Ekip Yiğit’i yalnız bırakmaz, bu defa da Osman’ın hayatı için mücadele edeceklerdir… Ancak hem ekip, hem de olanları öğrenip harekete geçen Halit Osman’ı kurtarmaya çalışacaktır.

TEK YÜREK SON BÖLÜM İZLE

YORUM EKLE
YORUMLAR
ömer kapusuz
ömer kapusuz - 4 hafta Önce

farklı bir dizi. Türkiye de hokey den habersiz. oysa dünya şampiyonlukları varmış. genç oyuncular harika.