Anasayfa /  Magazin

Tarkan'dan Sezen Aksu'ya destek geldi

Ünlü şarkıcı Tarkan, son günlerde en fazla konuşulan isimlerin başında gelen sanatçı Sezen Aksu'ya destek verdi. Tarkan, Sezen Aksu'ya övgüler yağdırdı. Sezen Aksu, 'Şahane Bir Şey Yaşamak' şarkısındaki, "Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem'e..." sözleriyle nedeniyle hedef gösterilmişti.

Abone ol
Abone ol 20 Ocak 2022 19:49

Sezen Aksu'nun 2017 yılında müzisyen Yaşar Gaga ile çıkardığı 'Şahane Bir Şey Yaşamak' şarkısı gündem oldu. Aksu'nun şarkısında geçen, "Binmişiz bir alamete. Gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem'e..." sözleri gündem oldu. Sezen Aksu'nun şarkısının sözleri bazı kesimlerin tepkisini çekti.

 

Tarkan’dan ise Aksu'ya destek gecikmedi. Konuyla ilgili Instagram hesabından bir mesaj paylaşan Tarkan şu ifadeleri kullandı:

“Sezen Aksu şarkıları ve varlığı ile bu topraklarda vicdanın, kalbin sesi olmuş, ülkemizin en büyük değerlerindendir. Candır, canımızdır o. Son günlerde kendisine yapılan haksızlık, saygısızlık ve ayıp hiçbir zaman unutulmayacak, tarihe yazılacaktır.

Bugünün tbt’si de Sezen’le yıllar önce gittiğimiz Thailand tatilinde herkesi ekip baş başa gezip tozduğumuz, eğlendiğimiz, tanınmadan özgürlüğün tadını çıkardığımız unutulmaz anlardan olsun.”

Etiketler tarkan sezen aksu
Yorumlar
Çok Okunanlar