Anasayfa /  Foto Galeri

Tanju Çolak'tan Şaşırtan açıklama! Hülya avşar...

Ünlü oyuncu Hülya Avşar, Gain'de yayınlanan Dayı Şov'a konuk olmuştur. Çarpıcı açıklamalara imza atan Avşar'ın "Tanju’yu da rehberimden silmedim. Niye sileyim? Dünya çapında bir ödül, Altın Ayakkabı almış bir isim. Bunlar unutulmayacak şeyler” sözleri çok konuşulmuştu. Hülya Avşar'ın Tanju Çolak ile ilgili sözleriyle yeniden gündeme gelen aşkın yankıları devam ediyor... Avşar kızının sözlerinin ardından Çolak'tan da çok konuşulacak bir açıklama geldi.

Tanju Çolak'tan Şaşırtan açıklama! Hülya avşar... - Sayfa 1

Hülya Avşar'ın "Tanju’yu da rehberimden silmedim. Niye sileyim? Dünya çapında bir ödül, Altın Ayakkabı almış bir isim. Bunlar unutulmayacak şeyler” sözleriyle yeniden gündeme gelen aşkın yankıları devam ediyor...

Tanju Çolak'tan Şaşırtan açıklama! Hülya avşar... - Sayfa 2

'HATA OLARAK GÖRMEDİM HÜLYA'YI'

Söylemezsem Olmaz'a konuk olan Tanju Çolak, büyük aşkını böyle anlattı:

"Yaşanmış şeyler, yaşandı ve bitti. Benim numaramın Hülya'da olduğunu düşünmüyorum. Bir yaşanmışlık var, bunu inkar etme şansım yok. Benim bir ailem var. Hülya'ya aşık olduğumu inkar etmiyorum. 33 yıl önce yaşanmışlıkları konuşuyorsunuz, doğru altına imza atıyorum. Ben yoruldum. Ben hata olarak görmedim Hülya'yı."

Tanju Çolak'tan Şaşırtan açıklama! Hülya avşar... - Sayfa 3

'İYİ Kİ EVE DÖNMÜŞÜM'

"Hayat devam ediyor. Oğlum var, kızım var, gelinim var. Hülya "Ben Aysun'dan özür diledim" dedi... Hanıma sordum "Evet" dedi. Yaşanmışlıkları söylemem lazım. İnkar edemem evliyken ben Hülya'ya aşık oldum, Hülya da bana aşık oldu. 3 yıl birliktelik yaşadık.

O zamanlar boşanmayı düşündüm Aysun Hanım'dan, boşanma davasını açmıştım. Kadın istemezse erkek yaklaşmaz zaten. Benim evliliğimi karım kurtardı. İyi ki boşanmamışım eve dönmüşüm."

Tanju Çolak'tan Şaşırtan açıklama! Hülya avşar... - Sayfa 4

THE AFFAIR'İN YERLİSİ

Bir döneme damga vuran aşkı Onur BAŞTÜRK yazdı...

Meşhur aldatma dizisi “The Affair”in yerlisini çektiler biliyorsunuz. Yakında gösterilecekmiş. Yapımcıların bu tür hikâyeleri bile uzaklarda arayıp adaptasyon peşinde koşmalarına şaşırmamak elde değil. Oysa geçmiş zaman Türkiye’sinde ne örnekler var.

En çılgın örneği malum; Hülya Avşar ve Tanju Çolak aşkı. Şimdilerde bu eski aşk yeniden gündemde. Elbette Hülya Avşar sayesinde. Bir talk şovda şöyle bir demeç topu yuvarlayarak eski defterlerin yeniden açılmasına neden oldu Avşar: