Anasayfa /  Foto Galeri

Survivor'dan elenen Melis Sezer'den flaş itiraf! Tüm gerçekler ortaya çıktı

'Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'den elenen Melis Sezer; yarışmada en zor anını, kendisinden sonra yaşanacak değişiklikleri, adada kendisinden daha az kalmayı hak eden biri olup olmadığını, Survivor'dan sonraki planını ve şampiyon adayını açıkladı.

Survivor'dan elenen Melis Sezer'den flaş itiraf! Tüm gerçekler ortaya çıktı - Sayfa 1

TV8'de yayımlanan, Acun Ilıcalı'nın yapımcısı ve sunucusu olduğu 'Survivor 2021'de veda eden son isim Melis Sezer olmuştu. Survivor Melis, elendikten sonraki ilk röportajını verdi. İşte milli tenisçinin açıklamaları...

Survivor'dan elenen Melis Sezer'den flaş itiraf! Tüm gerçekler ortaya çıktı - Sayfa 2

Survivor'da en zorlandığın an ne zamandı? 
İlk günlerim çok zordu. Üst üste kaybettiğimiz, çok aç kaldığımız bir dönem olmuştu. Bir de tabii ki son eleme konseyi benim için en zor zamandı. Kendimi ifade etmeye çalışırken yanlış anlaşılmaktan korktuğum için en çok buralarda zorlandım.

Survivor'dan elenen Melis Sezer'den flaş itiraf! Tüm gerçekler ortaya çıktı - Sayfa 3

Vedanın ardından takımda neler değişir? 
Ben elendikten sonra takımda dört kişi kaldı. Hepsi birbirinden iyi oyuncular. Çok fazla değişiklik olacağını düşünmüyorum. Bundan sonra ciddi anlamda tüm dokunulmazlık oyunlarına asılmalarını beklerim.

Survivor'dan elenen Melis Sezer'den flaş itiraf! Tüm gerçekler ortaya çıktı - Sayfa 4

Adada kalmayı senden daha az hak ettiğini düşündüğün biri var mı? 
Gönüllüler takımında performans olarak değerlendirdiğimde kendimi daha üstün gördüğüm birkaç kişi vardı. Onlardan önce elenmek beni üzdü. Karşı takımı eleyemememiz tamamen bizim hatamız. Bu sorumluluğu üzerime de alıyorum. Bir yerlerde demek ki ben de sayılarımı alamadım ki dokunulmazlık oyununu kaybettik.